کد خبر: 201666 A

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

در دقیقه ۴۲ محمد قاضی توانست با حرکت در محوطه جریمه و استفاده از غفلت مدافعان نفت برای استقلال گلزنی کند تا تیمش نیمه نخست را با یک گل به سود خود خاتمه دهد.

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال در نیمه نخست با برتری آبی پوشان استقلال به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۸:۵۰ امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف استقلال تهران رفت و نیمه نخست را با یک گل به میهمانش واگذار کرد.

بازیکنان نفت مسجد سلیمان با توجه به امتیاز میزبانی بازی را تهاجمی آغاز کردند اما نتوانستند موقعیت جدی را روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در ادامه استقلال میانه میدان را در اختیار گرفت و به دروازه نفت نزدیک شد. بازیکنان میزبان برای کنترل بازی رو به خشونت آوردند اما کارت‌های زرد حاج بابایی داور مسابقه به محمود تیغ‌نورد و حسین مالکی از نفت و میلاد فخرالدینی از استقلال سبب کاهش خشونت این دیدار شد.

بازی با تساوی بدون گل دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۳۳ نفت با شوت بوحمدان دروازه استقلال را تهدید کرد اما محسن فروزان توپ را دفع کرد. در مقابل استقلال هم توسط آندرانیک تیموریان هم با شوتی شرکش دوازه نفت را هدف گرفت که بی‌نتیجه بود.

سرانجام در دقیقه ۴۲ محمد قاضی توانست با حرکت در محوطه جریمه و استفاده از غفلت مدافعان نفت برای استقلال گلزنی کند تا تیمش نیمه نخست را با یک گل به سود خود خاتمه دهد.

در یکی دیگر از دیدارهای هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم استقلال خوزستان و پدیده مشهد از ساعت ۱۹ امروز(پنجشبنه) و در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در ۴۵ دقیقه نخست به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند.

استقلال بازی تساوی بدون گل خشونت لیگ برتر فوتبال لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور لیگ برتر فوتبال کشور مسجد مشهد نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر