کد خبر: 190862 A

ملوان برای بازی جوانمردانه به زمین می‌رود؛

با توجه به اینکه پدیده تازه به لیگ برتر آمده است شناخت چندانی از آن نداریم، قطعاً شناخت این تیم از ما بیشتر خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار کرد: با توجه به شناخت اندک از تیم پدیده، می‌دانیم کار دشواری را در مشهد خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، نصرت ایران دوست که تیمش از ساعت ۱۷:۳۰ فردا جمعه ۱۰ مرداد ماه در آغاز چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور میزبان تیم فوتبال پدیده مشهد خواهد بود در نشست خبری صبح امروز گفت: خیلی خوشحالم در مشهد حضور دارم چون اولین مسابقه رسمی من نیز به عنوان بازیکن در سال ۱۳۴۶ در همین شهر انجام شد.

وی با اشاره به سابقه فوتبال مشهد و بازی های درخشان تیم ابومسلم، افزود: امیدواریم تیم پدیده نیز بتواند با عملکرد خویش از اعتبار فوتبال خراسان دفاع کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در خصوص این حرف مشهدی، عنوان کرد: با توجه به اینکه پدیده تازه به لیگ برتر آمده است شناخت چندانی از آن نداریم، قطعاً شناخت این تیم از ما بیشتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه کار دشواری را در این دیدار خارج از خانه خواهیم داشت، افزود: ملوان همیشه برای یک بازی جذاب و جوانمردانه وارد زمین می‌شود که امیدواریم بازی خوب و تماشاگرپسندی را به نمایش بگذاریم.

ایران دوست ادامه داد: با توجه به تغییر و تحولاتی که پایان فصل گذشته در رأس باشگاه انجام شد تلاش کردیم شاکله اصلی تیم حفظ شود، قرارداد اکثر بازیکنان قبلی تمدید شده و تعدادی از بازیکنان رده سنی جوانان نیز برای فصل جدید به تیم اضافه شده‌اند.

وی با اشاره به انتظار بالای هواداران برای موفقیت این تیم، گفت: در چند سال اخیر جز تیم‌های خوب لیگ برتر بودیم و تلاش می کنیم، نسبت به گذشته جایگاه بهتر و رو به رشدی را در مسابقات امسال داشته باشیم.

ایران بازی زمین فوتبال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال کشور مشهد پدیده ملوان دشواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر