کد خبر: 190857 A

نیاز به زمان بیشتری داریم؛

تیم ما بعد از اینکه یک ماه از زمان تشکیل آن گذشته، با مشکلات زیادی مواجه بود که همین مسئله روی عملکرد تیم برابر استقلال تاثیر گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن پس از شکست مقابل استقلال ابراز امیدواری کرد با تعامل بین مسئولان قوه قضائیه و مالکان جدید باشگاه راه‌آهن، مشکلات این باشگاه بطور کامل رفع شود.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی پس از شکست ۲ بر یک تیم راه‌آهن برابر استقلال در هفته نخست لیگ برتر، در نشست خبری ضمن بیان مطلب فوق گفت: تیم ما بعد از اینکه یک ماه از زمان تشکیل آن گذشته، با مشکلات زیادی مواجه بود که همین مساله روی عملکرد تیم برابر استقلال تاثیر گذاشت.

وی با بیان اینکه بیش از این از بازیکنانش برابر استقلال انتظار نداشت، افزود: زمان آماده‌سازی تیم از نظر فنی بسیار کم بود و نتوانستیم آن طور که مدنظرمان بود، کار فنی انجام دهیم. ما تعدادی جوان را در کنار چند بازیکن با تجربه به خدمت گرفتیم تا نتیجه بگیریم اما این مساله نیاز به زمان دارد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن اضافه کرد: برای این بازی برنامه خاصی داشتیم که توانستیم در نیمه نخست تمام فضاهای استقلال را بسته و اجازه نفوذ را به آنها ندهیم. در نیمه دوم اما متاسفانه به دلیل عدم تمرکز بازیکنان به علت مشکلات روزهای اخیر، ۲ گل دریافت کردیم.

وی در ادامه تاکید کرد: وقتی در دقیقه ۲ به تیمی مانند استقلال گل می‌زنید، مطمئنا تیم به دفاع می‌رود و شما دیدید در نیمه دوم فشار زیادی روی تیم ما بود.

استیلی با بیان اینکه امیدوار است مشکلات تیم راه‌آهن هرچه زودتر حل شود، یادآور شد: با تعامل بین مسئولان قوه قضائیه و مالکان جدید باشگاه، امیدوارم تیم به شرایط خوب خود رسیده و بازیکنان تمام تمرکز خود را روی فوتبال بگذارند تا در نهایت راه‌آهن نتایج خوبی را در لیگ بدست آورد.

استقلال تهران تیم فوتبال راه آهن حمید استیلی لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر