کد خبر: 84556 A

در اولین مسابقات قهرمانی کشوری اسکواش؛

مسابقات اسکواش قهرمانی پسران کشور رده‌های زیر 13 و15 سال یادواره شهدای هفتم تیر با معرفی نفرات برتر در آران و بیدگل پایان یافت.

ایلنا: مسابقات اسکواش قهرمانی پسران کشور رده های زیر 13 و15 سال یادواره شهدای هفتم تیر با معرفی نفرات برتر در آران و بیدگل پایان یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا  آران و بیدگل، این مسابقات که در مجموعه ورزشی مادر این شهرستان به مدت 2روز برگزار و با معرفی نفرات برتر در بخش پسران به کار خود پایان داد، نزدیک به 60 اسکواش باز از 11 استان در دو گروه سنی زیر 13 و15  سال به صورت تک حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان در رده سنی زیر 13 سال "فربد کیوانفر " و"محمدرضا جعفرزاده " از کیش در جایگاه اول و دوم ایستادند و "دانیال قارونی " قهرمان زیر 11 سال که با نظر فدراسیون در این رده نیز شرکت داشت به همراه "امیر پارسا رستگار" مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در رده سنی زیر 15 سال "محمدخانی" از یزد قهرمان شد، " مجتبی کفیلی " از کیش در جایگاه دوم قرار گرفت "محمد علی فرهت "از تهران و " عرفان سلطانی " از تهران نیز بطور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.
مسابقات اسکواش قهرمانی پسران کشور با حضور تیم های استان های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، کرمانشاه، تهران، یزد، قزوین، مازندران،گیلان و اصفهان و همچنین کیش، به مدت 2 روز در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد و برترین ها به اردوی آماده سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات بین المللی تهران جونیور که شهریور برگزار خواهد شد، راه یافتند.
مربی تیم ملی نوجوانان و مسوول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبرنگاران گفت: مسابقات بخش دختران هم از پنج شنبه در آران و بیدگل برگزار می‌شود.
ضیاء الدینی با بیان اینکه آران و بیدگل به علت برخورداری از چهار کرت اسکواش و یک کرت راکت بال از شهرستان‌های مستعد برای برگزاری مسابقات لیگ کشوری اسکواش است افزود: با توجه به استعدادهای این شهرستان امیدواریم با برگزاری مسابقات کشوری شاهد معرفی چهره‌های مدال آور کشوری از آران و بیدگل به کشور باشیم.

 

معرفی نفرات برتر مسابقات اسکواش پسران در شهرستان آران و بیدگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر