کد خبر: 4824 A

وزیر راه و شهرسازی خبرداد:

وزیر راه و شهر سازی اظهار داشت: دولت عزم جدی برای بازسازی مناطق زلزله زده دارد و همه امکانات را برای این کار بسیج کرده است.

تبریز – ایلنا: وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: نخستین واحد بازسازی شده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تا شش روز آینده آماده تحویل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی نیکزاد  روز  گذشته در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده ورزقان اظهار داشت: دولت عزم جدی برای بازسازی مناطق زلزله زده دارد و همه امکانات را برای این کار بسیج کرده است.

وی افزود: در بیشتر روستا‌ها مراحل ساخت و ساز با شتاب بیشتری پیش می‌رود و امیدواریم تا روزهای آینده شاهد بهره برداری مداوم منازل بازسازی شده در مناطق زلزله زده باشیم.

نیکزاد عنوان کرد: یک هزار دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در مناطق زلزله زده در حال فعالیت است و اگر نیاز باشد این میزان نیز افزایش داده خواهد شد تا بتوانیم با شتاب بیشتری کار بازسازی را پیش ببریم.

نیکزاد بیان کرد: دستور لازم برای ارسال مصالح ساختمانی بیشتر داده شده است و امیدواریم روند ساخت و ساز‌ها شتاب بیشتری بگیرد.

وزیر راه وشهرسازی به همراه معاون اول رئیس جمهوری و دیگر وزرا و مسئولان برای بازدید از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی به این استان سفر و از برخی روستاهای هر سه شهر زلزله زده بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند بازسازی قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر