کد خبر: 4693 A

استاندار آذربایجان غربی:

وحید جلال زاده گفت: برگزاری مطلوب مسابقات بین المللی والیبال قهرمانی جوانان آسیا در ارومیه همکاری کلیه دستگاههای اجرایی استان را می طلبد.

ارومیه – ایلنا: استاندار آذربایجان غربی، با اشاره به اهمیت برگزاری مسابقات بین المللی در استان و بویژه مسابقات والیبال جوانان آسیا در ارومیه گفت: دستگاه‌های اجرایی استان برای برگزاری مطلوب بازیهای والیبال قهرمانی جوانان آسیا در ارومیه همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، وحید جلال‌زاده بعد از ظهر روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات والیبال جوانان آسیا در ارومیه، که در سالن حوزه استاندار برگزارشد با بیان اینکه مسابقات والیبال جوانان آسیا یکی از مهمترین رویداد‌های ورزشی در قاره آسیا به شمار می‌رود بر انعکاس قابل توجه و مطلوب این رویداد ورزشی در رسانه‌های استان و بویژه صدا و سیما تاکید کرد.

جلال‌زاده همچنین بر آماده سازی شهر ارومیه نیز برای برگزاری این مسابقات تاکید نمود و افزود: نمایندگان و ورزشکاران ۱۳ کشور جهت برگزاری این مسابقات وارد ارومیه می‌شوند، پس مقدمات کار به بهترین شکل باید فراهم شود تا تصویر درستی در اذهان شرکت‌کنندگان از این شهر زیبا و با فرهنگ شکل بگیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی هم در این جلسه با اشاره به حضور ۱۳ تیم آسیایی در این مسابقات گفت:  والیبالیست های کشورهای "استرالیا، ترکمنستان، قزاقستان، کره جنوبی، تایلند، افغانستان، ژاپن، سریلانکا، ازبکستان، هندوستان، قزاقستان، چین، چین‌تایپه و ایران " از جمله کشورهای شرکت‌کننده در این مسابقات هستند.

علی ملااحمدی عنوان کرد: دو سالن ورزشی استاندارد برای برپایی مسابقات و سه سالن ورزشی متعلق به شرکت مخابرات، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام‌نور برای تمرین آماده هستند و همچنین چهار هتل نیز برای اسکان ورزشکاران مهیا شده‌اند.

وی با بیان اینکه کمیته تبلیغ و اطلاع‌ رسانی اقدامات خود را از ۲۷ شهریور آغاز کرده است، ابراز کرد: نصب بنر و پوستر و در مجموع فضاسازی شهری برای استقبال از مهمانان در دست اقدام است به طوری که اقشار مختلف مردم نیز برای برپایی این مسابقات از خود اشتیاق نشان می‌دهند.

مسابقات والیبال جوانان آسیا از ۶ الی ۱۴مهرماه به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر