کد خبر: 4637 A

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان:

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در بازدید از ترمینال مسافری، برج کنترل، اسکله‌های مسافری و صیادی بندر چند منظوره هرمز بر تجهیز کامل این بندر در بخش‌های خدماتی و رفاهی تاکید کرد.

ایلنا - بندرعباس: مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در بازدید از ترمینال مسافری، برج کنترل، اسکله‌های مسافری و صیادی بندر چند منظوره هرمز بر تجهیز کامل این بندر در بخش‌های خدماتی و رفاهی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا علی اکبر صفایی اجرای این طرح را نقطه عطفی در بهره گیری هرچه بیشتر از ظرفیت های اقتصادی، گردشگری و صیادی این جزیره عنوان کرد.

در حاشیه این بازدید، معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به تشریح اقدامات صورت گرفته در بخش های بازسازی، ساماندهی و لایروبی این بندر پرداخت و بیان داشت: طرح جامع بندر هرمز در چند بخش به شکل عملیاتی در حال انجام است که در فاز نخست بازسازی و نوسازی ترمینال مسافری با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال و درفضایی به مساحت ۱۳۰متر مربع انجام شده است.

کمالی گفت: در بخش ساماندهی بندر شامل احداث سایبان، محوطه سازی، سرویس بهداشتی و سردرب با برگزاری مناقصه، پیمانکار جدید انتخاب شده است وی از برگزاری مناقصه انجام لایروبی بندر هرمز و تعیین پیمانکار طی هفته‌های آینده خبر داد.

گفتنی است اجرای طرح جامع ساماندهی بندر هرمز نقش به سزایی در بهره گیری از قابلیت های این جزیره در بخش‌های اقتصادی، تجارت، گردشگری و صیادی دارد و ضمن ایجاد اشتغال توسعه همه جانبه این جزیره زیبا را به همراه خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر