کد خبر: 41798 A

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:

هفته وحدت فرصت مناسبی برای تبیین و معرفی ویژگی و فضایل اخلاقی گوهربار پیامبر اکرم(ص) و تحکیم وحدت بیشتر شیعه و سنی است. مهندس «حاتم ناروئی» در سفر به بخش سرباز و دیدار با مردم این بخش با گرامیداشت هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص)، و تاکید بر ضرورت اتحاد بین شیعه و سنی اظهار داشت: باید با وحدت و یکدلی احکام پیامبر اکرم (ص) را عمل، و دستورات آن بزرگوار را در جامعه زنده نگه داریم.

ایلنا ـ زاهدان مهندس «حاتم ناروئی» در سفر به بخش سرباز و دیدار با مردم این بخش با گرامیداشت هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص)، و تاکید بر ضرورت اتحاد بین شیعه و سنی اظهار داشت: باید با وحدت و یکدلی احکام پیامبر اکرم (ص) را عمل، و دستورات آن بزرگوار را در جامعه زنده نگه داریم.

به گزارش ایلنا:نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مردم سرباز همواره مردمانی غیور و پیرو ولایت فقیه بوده و این مطلب را با حضور خود در مراسمات ملی و مذهبی ثابت نموده اند.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات مردم در گرو وحدت و همدلی است، اذعان داشت: مسئولان باید با وحدت و همدلی و هوشیاری در خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آنان تلاش زیادی از خود نشان دهند و از هرگونه حرکاتی که باعث خوشحالی دشمنان اسلام و نظام می‌شود دوری کنند.

مهندس ناروئی با اشاره به نزدیکی ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و تبریک این ایام، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی در حقیقت نقطه عطفی در تاریخ ایران است و در این ایام، نظام ستم‌شاهی سرنگون شد و حکومت جمهوری اسلامی ایران با سه عامل رهبری حضرت امام خمینی (ره) ایمان و اعتقاد به مبانی اسلام و وحدت و اتحاد ملت استقرار پیدا کرد و مردم نیز با اکثریت آراء این حکومت را تأیید کردند.

وی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی و مردم برای پاسداشت جشن‌های انقلاب شد و بر آمادگی شهرهای استان برای برگزاری این جشن‌ها تاکید کرد.

استاندار از سرباز به عنوان منطقه‌ای دارای مزیت های منحصر به فرد یاد کرد و گفت: رویکرد اصلی ما برای توسعه متوازن در نقاط مختلف استان، تقویت توانمندی های سرزمینی و سرمایه گذاری های منطقه‌ ای مبتنی بر قابلیت ها و استعدادهای آن است.

رئیس شورای تامین سیستان و بلوچستان در ارتباط با درخواست مسئولان بخش سرباز برای شهرستان شدن این بخش گفت: با شهرستان شدن بخش سرباز موافقم و کارشناسان باید وجود شاخص‌های لازم برای این امر را در بخش سرباز تأیید کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر