کد خبر: 71421 A

از سوی سازمان لیگ؛

سازمان لیگ از از تیم‌هایی كه آمادگی شركت در این دوره از مسابقات را دارند درخواست نموده تا مراتب را تا تاریخ 15 خردادماه از طریق هیأت استان اعلام کند.

شرایط حضور در لیگ منطقه‌ای سال 92 از سوی سازمان لیگ فدراسیون كشتی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، سازمان لیگ فدراسیون كشتی در نظر دارد مسابقات لیگ منطقه‌ای كشتی آزاد و فرنگی جوانان و نوجوانان كشور را در 4 منطقه به صورت متمركز و با رعایت قوانین و مقررات خاص خود در تاریخ‌های اعلام شده كه در آیین نامه ارسالی به استان‌ها مشخص گردیده از تاریخ یك تیرماه بصورت رفت و برگشت برگزار نماید.

بر این اساس سازمان لیگ از از تیم‌هایی كه آمادگی شركت در این دوره از مسابقات را دارند درخواست نموده تا مراتب را تا تاریخ 15 خردادماه از طریق هیأت استان اعلام کند.

شرایط برگزاری لیگ منطقه‌ای به شرح زیر است:

مناطق 4 گانه كشور:

منطقه 1- مازندران- خراسان رضوی- توابع تهران- گلستان- خراسان شمالی- البرز- سمنان- خراسان جنوبی
منطقه 2- تهران- قزوین- آذربایجان شرقی- آذربایجان غربی- اردبیل- زنجان- گیلان- قم
منطقه 3- كرمانشاه – همدان- لرستان- كردستان- ایلام – چهارمحال و بختیاری- مركزی- اصفهان
منطقه 4- خوزستان- فارسی- كرمان- یزد- هرمزگان- سیستان و بلوچستان- كهكیلویه و بویراحمد- بوشهر

مهم با توجه به تقسیم‌بندی مناطق فوق از هر منطقه استان‌هایی كه متقاضی میزبانی مسابقات در دور رفت و برگشت هستند باید مراتب را از طریق هیأت كشتی استان مربوطه حداكثر تا تاریخ 10خردادماه به سازمان لیگ فدراسیون كشتی اعلام دارند تا پس از بررسی شرایط میزبانی اقدامات بعدی صورت گیرد.

بدیهی است تیم‌های نوجوانان و جوانان(آزاد و فرنگی)شركت كننده پس از ارائه فیش واریزی به مبلغ 000/000 /5 ریال به شماره حساب 0106273464007 نزد بانك ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی برای هر تیم به طور جداگانه به حساب سازمان لیگ فدراسیون كشتی می‌تواند در مسابقات فوق شركت نمایند.

ضمنا كلیه موارد اعم از اهداف، مقررات و شرایط برگزاری، گروه‌های سنی، مدارك لازم جهت ثبت نام تیم‌ها، تاریخ برگزاری و ممنوعیت‌های انضباطی جهت اطلاع و آگاهی مسئولین تیم‌ها در آیین‌نامه اجرایی لیگ نوجوانان و جوانان(آزاد و فرنگی)در سال‌جاری مشخص شده است.

تبصره: چنانچه تعداد تیم‌های داوطلب در مناطق فوق 6 تیم یا بیشتر باشد مسابقات پس از قرعه‌كشی در دو گروه A و B تقسیم و برگزار می‌شود و در صورتی‌كه تعداد تیم‌های شركت كننده در هر منطقه كمتر از 6 تیم باشند مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر