کد خبر: 41118 A

کشتی‌آزاد جام یاریگین- روسیه؛

این رقابت‌ها فردا با برگزاری مسابقات اوزان 84، 96 و 120 كیلوگرم به پایان می‌رسد و بیات، حامد طالبی و الیاس بختیاری و محمدرضا آذرشكیب به مصاف رقبای خود می‌روند.

روز دوم رقابت‌های جایزه بزرگ فیلا جام ایوان یاریگین امروز در شهر كراسنویارسك روسیه در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا، در روز دوم این رقابت‌ها آرش دنگسركی و محمد یوسفی نمایندگان اوزان 60 و 66 كیلوگرم كشورمان به روی تشك مسابقات رفتند.

بر این اساس دنگسركی در وزن 60 کیلوگرم در دیدار نخست خود مقابل مائدا از ژاپن مغلوب شد و از دور رقابت‌ها كنار رفت. این کشتی‌گیر ژاپنی نیز مقابل کولمن اسکات از آمریکا دارنده مدال برنز المپیک مغلوب شد.

همچنین محمد یوسفی در وزن 66 کیلوگرم نیز پس از شكست كشتی گیران قراقزستان و روسیه در دورهای اول و دوم، در دور سوم مغلوب مرتضی علی یف از روسیه مغلوب شد و از دور رقابت‌ها كنار رفت.البته ضعف داوری در این دیدار مشهود بود.

بنابر اعلام سایت روسیه، اوپن سات و الكساندر بوگومایف از روسیه دیدار فینال وزن 60 كیلوگرم را برگزار می‌كنند و برنت متكالف از آمریكا و الیاس بك بولاتوف از روسیه قهرمان جام علی اف نیز برای كسب مدال طلای وزن 66 كیلوگرم رو در روی یكدیگر قرار می‌گیرند.

دیروز نیز رقابت‌های اوزان 55 و 74 كیلوگرم برگزار شد كه مصطفی حسین خانی و رضا افضلی كشتی‌گیران وزن 74 كیلوگرم كشورمان از دور رقابت‌ها كنار رفتند.

این رقابت‌ها فردا با برگزاری مسابقات اوزان 84، 96 و 120 كیلوگرم به پایان می‌رسد و رضا بیات در وزن 84 كیلوگرم، حامد طالبی و الیاس بختیاری در وزن 96 كیلوگرم و محمدرضا آذرشكیب در وزن 120كیلوگرم به مصاف رقبای خود می‌روند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر