کد خبر: 82423 A

برای بازی با ایران کاملا آماده‌ایم؛

کنفرانس خبری سرمربی تیم ملی کره جنوبی امروز در اولسان برگزار شد.

کنفرانس خبری سرمربی تیم ملی کره جنوبی امروز در اولسان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، چوی کانگ هی سرمربی تیم ملی کره جنوبی در این کنفرانس گفت: تمرکز تیم ما فقط روی بازی مقابل ایران و شکست دادن ایران است و بازیکنان ما آماده ارائه بهترین بازی‌ خود هستند و از نظر فیزیکی و تعادل تیمی در بهترین شرایط قرار دارند.

سپس رسانه‌ها سوالاتشان را از وی پرسیدند که اولین سوال مربوط به ترکیب تیم ملی کره‌جنوبی بود. چوی در این باره گفت: مشکلاتی داریم که در پی حل کردن هستیم. البته بازیکنان جایگزین زیادی را برای غایبان احتمالی دارم اما به عنوان سرمربی تیم ملی کره جنوبی هیچ نگرانی برای بازی فردا نخواهم داشت.

وی ادامه داد: هر کدام از بازیکنان من در ترکیب قرار بگیرند، بهترین نمایش را خواهند داشت. به عنوان مثال من بازیکنی به نام «کیم چی او» دارم که اگر در بازی بتواند گل بزند مشکل خاصی نخواهند داشت. ما انگیزه داریم این بازی خانگی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و بازیکنان ما در روزهای گذشته تمرینات شادابی را داشته‌اند تا در مقابل ایران به میدان بروند.

سرمربی کره‌جنوبی در پاسخ به سوال یک خبرنگار ایرانی مبنی بر اینکه چرا با صحبت‌هایش بازی فوتبال که از نظر فیفا باید جوانمردانه و زیبا باشد را به جنگ تبدیل کرده گفت: نمی‌خواهم درباره ماجرای انعکاس صحبت‌هایم درباره کی‌روش و تیم ملی ایران صحبت کنم که باعث واکنش سرمربی ایران شد. من نمی‌دانم حرف‌هایم چطور منعکس شد اما به هر ترتیب همه چیز در حال حاضر به پایان رسیده و باید به فکر انجام یک بازی زیبا باشیم. فردا بازی آخر ما در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی است که باید آن را ببریم و به بهترین شکل مسابقات را به پایان برسانیم.

چوی درباره وضعیت آب و هوایی اولسان در حین بازی گفت: مثل اینکه هوا بارانی است اما هر چقدر هم باران ببارد، برای ما مهم نیست. ما بازی خود را انجام می‌دهیم و کاملا آماده هستیم. همه چیز برای برگزاری یک بازی خوب مهیا است و ما هم آماده‌ایم.

در پایان کیم چی او مهاجم کره‌جنوبی که در کنفرانس حاضر شده بود درباره بازی مقابل ایران گفت: من و هم تیمی‌هایم تلاش می‌کنیم تا بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و هدف ما این است که با تعداد گل‌های بالا، ایران را شکست دهیم و در بهترین شرایط به جام جهانی صعود کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر