کد خبر: 101019 A

بی عیب و نقص بودن غیر ممکن است؛

در تیم ملی اسپانیا بازیکنان ویژه‌ای دارم که بازی‌های ملی زیادی انجام داده‌اند. در برخی موارد کامل و بی عیب و نقص بودن غیر ممکن است.

سرمربی تیم ملی اسپانیا بعد از اعلام لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی این تیم برای دیدار با فنلاند و شیلی در کنفرانسی خبری شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، بیسنته دل بوسکه در مورد مصاف تیمش با فنلاند در مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره اروپا گفت: من نگران مصاف با فنلاند هستم. برای کسب 3 امتیاز خیلی مهم بازی می‌کنیم و این بزرگترین نگرانی من است. ما تیمی با بازیکنان زیادی داریم و تعدادی از بازیکنان مهم ما مصدوم هستند و این کمی لیست اعلام شده را تحت تاثیر قرار داده. من یک ایده در ذهن دارم که در بازی با فنلاند آن را عملی خواهم کرد و بعد از آن خواهیم دید شرایط بازیکنان به چه ترتیبی خواهد بود. در حال حاضر این یک موضوع قطعی شده نیست.

وی درمورد شرایط کنونی کاسیاس در رئال مادرید گفت: برخی بازیکنان هستند که لیبل «فوتبالیست خاص» را روی خودشان می‌بینند و کاسیاس در این مسیر تنها نیست. نمی‌توان با همه بازیکنان یکسان رفتار کرد و مثلا با یک بازیکن پایه‌ای و یک بازیکن که سال‌ها در تیم است رفتار مشابهی داشت. من در تیم ملی اسپانیا بازیکنان ویژه‌ای دارم که بازی‌های ملی زیادی انجام داده‌اند. در برخی موارد کامل و بی عیب و نقص بودن غیر ممکن است.

سرمربی ماتادورها در مورد تازه واردهای تیم ملی هم گفت: ما تغییراتی را در تیم داشتیم. این 23 بازیکن قطعا همه برای برد مقابل فنلاند و برای حضور در بازی دوستانه مقابل شیلی تلاش می‌کنند. نمی‌توانیم بهانه بیاوریم که برخی‌ها هستند و بازی نمی‌کنند. برخی فوتبالیست‌ها هستند که کمتر از حال عادی بازی می‌کنند ولی همه آنها در اردوی پیش فصل، تمرینات و بازی‌های تیم‌شان خوب بوده‌اند.

وی در مورد تغییر در سیستم بازی اسپانیا افزود: سیستم بازی متغییر است ولی به تعبیر کلی تیم را تغییر نخواهیم داد. تصویر ارائه شده از تیم شاید تغییر کند ولی به تعبیر کلی نه.

دل‌بوسکه درمورد ایسکو گفت: قبل از آنکه ایسکو به رئال برود از او دعوت کرده بودیم. ایسکو شرایط خوبی دارد و باید در امور تدافعی هم کمک کند.

وی درمورد چابی ارناندس نیز متذکر شد: برخی از این 23 بازیکن که به تیم ملی دعوت شده‌اند ممکن است در اوج شرایط فیزیکی نباشند. به نظر من چابی شرایط خوبی دارد و به این خاطر او را دعوت کردیم. نمی‌توانیم هر روز بازیکنان جدیدی به تیم بیاوریم. می‌دانیم هر یک از بازیکنان چه توانایی‌هایی دارند و همه با میل و رضایت به اردوی تیم ملی می‌آیند.

دل بوسکه ادامه داد: غیبت سه بازیکن از چلسی در تیم ما تصادفی است و اصلا به این دلیل نیست که آنها شاگرد مورینیو هستند یا نه. ماتا اخیرا مصدوم بود و به همین خاطر دعوت نشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر