کد خبر: 99095 A

تیم هم بد بازی می‌کند و هم می‌بازد؛

شرایط حال حاضر پرسپولیس خوب نیست، چون این نتایج دل هواداران را می‌شکند.

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط حال حاضر پرسپولیس خوب نیست، چون این نتایج دل هواداران را می‌شکند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: متأسفانه بازی پرسپولیس و نفت تهران را ندیدم اما شرایط حال حاضر پرسپولیس اصلا خوب نسیت و این نتایج دل هواداران را می‌شکند. هواداران ما فوتبال را می‌فهمند و فرق بازی خوب و بد را می‌دانند. اگر چه پرسپولیس خوب بازی کند و ببازد، اشکالی ندارد اما پرسپولیس هم بد بازی می‌کند و هم می‌بازد و انتظارات به حق هواداران برآورده نمی‌شود. امیدوارم اشکالات تیم زودتر برطرف شود و نتایج خوبی کسب کنند.

وی در مورد اظهارات دایی پس از این شکست گفت: وقتی دایی می‌گوید مساوی عادلانه بود یعنی خوب بازی نکردیم که مساوی هم برایش عادلانه بوده چون اگر بدتر و بهتر از حریف باشیم، مساوی برای ما خوب نخواهد بود. اگر پرسپولیس 10 تا موفقیت داشته و مساوی کند، آن موقع کسی ناراحت نیست اما ببینید پرسپولیس چقدر فاجعه بوده که سرمربی‌اش مساوی را عادلانه می‌داند یا می‌گوید نفت تهران از یک توپ مرده به گل رسید و برنده شد. به هر حال فوتبال همین است و از کمترین شانس هم حریف می‌تواند به گل برسد.

وی در مورد بازی بعدی پرسپولیس مقابل فولاد گفت: این بازی سختی برای پرسپولیس خواهد بود. فولاد تیم خیلی خوبی است و صدر جدول را در اختیار دارد و برای حفظ صدرنشینی‌ همه کار می‌کند. پرسپولیس باید هوشیار و با برنامه باشد و امیدواریم که ببرد چون این توانایی را دارد و انشاء‌الله این توانایی را مقابل فولاد به نمایش بگذارد و دست پر از زمین خارج شود.

درخشان در پایان گفت: پرسپولیس نفرات خوبی دارد و از اول فصل هم گفتم بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند، به شرطی که خوب از آنها استفاده شود و از این نفرات خوب بازی بگیرند. اگر این اتفاق بیفتد، پرسپولیس می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر