کد خبر: 98916 A

فرقی ندارد با چه تیمی بازی می‌کنیم؛

به همه بازیکنان اعلام کرده‌ام اگر هر کس به خوبی وظایفش را بداند و به آن عمل کند قطعاً می‌توانیم از مدعیان صعود به لیگ برتر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: در گروه‌بندی مسابقات لیگ دسته اول تیم‌های پر قدرت در 2 گروه تقسیم شده‌اند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری اظهار داشت: بازی‌های لیگ دسته اول رقابت‌هایی سخت و فشرده است و تیم‌ها با هم اختلاف کمی دارند، به هر حال در حال حاضر و بر اساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های قوی تقریباً در 2 گروه تقسیم شده‌اند هر چند شاید یک گروه کمی دشوارتر از گروه دیگر باشد.

وی افزود: در لیگ دسته اول هر تیم با استراتژی خاص خود گام به مسابقات می‌گذارد و تیم‌ها در رقابت با یکدیگر کار راحتی نخواهند داشت.

مهاجری به قرار گرفتن تیم پدیده دیگر تیم مشهدی حاضر در این مسابقات در گروه تیم خود اشاره کرد و اظهار داشت: به هر حال باید بپذیریم تیم‌های همشهری دیدارهای حساس و پرحاشیه‌ای را با هم برگزار خواهند کرد ولی در مجموع با تمام احترامی که برای تیم پدیده و بازیکنان و کادر فنی مجرب این تیم قائلم باید بگویم برای ما فرقی ندارد با چه تیمی بازی می‌کنیم و هدف ما در هر بازی کسب پیروزی است.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان ادامه داد: تلاش می‌کنیم در بازیکنان انگیزه ایجاد کنیم تا در دیدارهای لیگ دسته اول با قدرت در میدان حاضر شده و برای صعود به لیگ برتر تلاش کنند.

وی گفت: به همه بازیکنان اعلام کرده‌ام اگر هر کس به خوبی وظایفش را بداند و به آن عمل کند قطعاً می‌توانیم از مدعیان صعود به لیگ برتر باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر