کد خبر: 82882 A

با صعود تیم ملی به جام‌جهانی صادر شد؛

باشگاه فولاد ماهان سپاهان به دنبال کسب مجوز حضور تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام‌جهانی با ارسال پیامی این اتفاق بزرگ را تبریک و شادباش گفت.

باشگاه فولاد ماهان سپاهان به دنبال کسب مجوز حضور تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام‌جهانی با ارسال پیامی این اتفاق بزرگ را تبریک و شادباش گفت.

به گزارش ایلنا، در پیام ارسالی باشگاه فولاد ماهان سپاهان آمده است: پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر کره جنوبی و کسب مجوز حضور در رقابت‌های جام جهانی فوتبال برزیل از عزم راسخ مسئولین وزرات محترم ورزش و جوانان، فدراسیون محترم فوتبال، کادر فنی و سرپرستی و بازیکنان این تیم در شادمانی مضاعف مردم ایران در خردادماه سال 92، سال حماسه سیاسی و اقتصادی و پس از حضور پرشور و حماسی مردم ایران در انتخابات حکایت می کند.

باشگاه فولاد ماهان سپاهان ضمن عرض تبریک و شادباش به کلیه مردم ایران زمین، مقام معظم رهبری مدظله العالی و کلیه مدیران و مسئولین ورزش بالاخص فوتبال کشور، موفقیت و سربلندی تیم ملی فوتبال را در رقابت های جام جهانی فوتبال برزیل آرزو می‌نماید.

حضور مقتدرانه و تاریخی تیم ملی فوتبال ایران که با تلاش خستگی‌ناپذیر و غیرت مثال زدنی بازیکنان ایران محقق شده زمینه ساز شادمانی غیر قابل وصف مردم این سرزمین سربلند را فراهم آورده است.

بدون تردید شادمانی به دست آمده حاصل اجماع عمومی، تلاش همگانی و قدم های حمایت گرانه جامعه مطبوعاتی کشور و کلام و قلم سازنده کلیه کارشناسان رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری است که در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

عزت، سربلندی، افتخار و اهتزار پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را در کلیه میادین حساس و سرنوشت ساز بین المللی از درگاه خداوند متعال خواستاریم. دست مدد رسان مولای متقیان، علی(ع) در همه لحظات یار و یاور همه ایرانیان باد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر