کد خبر: 82373 A

کره جنوبی تاکتیک پیچیده‌ای ندارد؛

سرمربی کره خیلی غیر حرفه‌ای و خیلی بی‌موقع صحبت کرده و حرف‌هایش هیچ ربطی به فوتبال ندارد به نظرم فیفا باید او را جریمه سنگین و محروم کند

مدافع سابق تیم ملی گفت: تیم ملی در حال حاضر شرایط خوبی دارد اما بازی با کره‌جنوبی حساسیت خیلی زیادی دارد.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ملی در آستانه بازی با کره‌جنوبی شرایط خوبی دارد اما این بازی حساسیت خیلی زیادی دارد. تیم ما 2 برد پشت سر هم داشته و روحیه ملی‌پوشان خوب است و فقط به لحاظ امتیازی شرایط خیلی حساسی داریم.

مدافع سابق تیم ملی همچنین متذکر شد: کره‌جنوبی تیم خوبی است اما تاکتیک زیاد پیچیده‌ای ندارد، هر چند بازیکنان تاثیرگذاری دارد.

وی در مورد حرف‌های سرمربی کره جنوبی نیز گفت: سرمربی کره خیلی غیر حرفه‌ای و خیلی بی‌موقع صحبت کرده و حرف‌هایش هیچ ربطی به فوتبال ندارد به نظرم فیفا باید او را جریمه سنگین و محروم کند چون حرف‌های او ربطی به ورزش و فوتبال ندارد و نوعی نژادپرستی بود که در ورزش جایی ندارد. فقط یک آدم بیمار می‌تواند این حرف‌ها را بزند.

پاشازاده در پایان در مورد احتمال تبانی قطر و ازبکستان نیز خاطرنشان کرد: اگر قضیه بر عکس بود و قطری‌ها احتیاج به برد داشتند، احتمال این مساله خیلی بیشتر بود اما الان هم بعید نیست. شاید قطر بازیکنان جوان خود را به زمین بفرستد یا کار دیگری کند که غیر قانونی نباشد اما به نفع ما هم نباشد. به هرحال هر احتمالی وجود دارد و باید قضیه را کاملا جدی گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر