کد خبر: 78264 A

حرف آخر با کی‌روش است؛

من خودم شخصا به تیم ملی اعتقاد خاصی دارم، اما این اعتقادم زمانی خاص‌تر می‌شد که سیدمهدی رحمتی درون دروازه قرار می‌گرفت.

رئیس سازمان لیگ معتقد است  مسئولین باید کمک می کردند مشکل سیدمهدی رحمتی با کی‌روش حل شود تا در بازی مقابل قطر درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در حاشیه افتتاح شورای راهبردی فوتبال درخصوص امکانات فدراسیون فوتبال از لحاظ باشگاه و باشگاهداری گفت: ما الان 7 استادیوم A آسیا را داریم که از لحاظ امکانات مورد تایید AFC هستند. اگر دو ورزشگاه دیگر داشته باشیم با برترین کشور آسیا هم‌تراز هستیم

وی در ادامه افزود: اگر بتوانیم ورزشگاه یادگار امام تبریز و قم را با تغییرات کوچک در آینده نزدیک به حد 7 ورزشگاه قبلی برسانیم با برترین کشور آسیا که 9 ورزشگاه A دارد یکسان هستیم. ما حتی توانایی داشتن 12 ورزشگاه را هم داریم که در حد آسیا باشند.

وی درخصوص وضعیت حساس تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام‌جهانی گفت: من خودم شخصا به تیم ملی اعتقاد خاصی دارم، اما این اعتقادم زمانی خاص‌تر می‌شد که سیدمهدی رحمتی درون دروازه قرار می‌گرفت. ما بازیکنان خوبی داریم اما باید مسئولین کمک می‌کردند که مشکلات رحمتی حل می‌شد تا وی می‌توانست از دروازه تیم ملی محافظت کند. اما همیشه گفته‌ام حرف اصلی و حرف آخر با کی‌روش است. وی سرمربی تیم ملی بوده و هر تصمیمی که بگیرد باید برای ما اهمیت فراوانی داشته باشد.

تاج همچنین درخصوص تاسیس دفتر شورای راهبردی گفت: عزیزی خادم باید به یاد داشته باشد که این فعالیت از 20 سال گذشته در فدارسیون فوتبال بوده؛ در زمان دادکان، هاشمی‌طبا، عابدینی و حتی در دوره 4 ساله اول ریاست کفاشیان که من هم نایب رئیس اول بودم این شورا وجود داشت ولی به طور دقیق و جدی پیگیری نمی‌شد.

وی افزود: عزیزی‌خادم نباید از سر خط شروع کند. وی باید از تجربیات گذشته‌ها درس بگیرد و به ادامه فعالیت‌ها بپردازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر