کد خبر: 71577 A

سید صالحی:

مشکلاتی دارم و به همین دلیل نمی‌توانم در این مقطع تیم ملی را یاری کنم. باز هم می‌گویم دوست داشتم در اردوی تیم ملی حضور داشته باشم

مهاجم باشگاه تراکتور درباره انصرافش از حضور در اردوی تیم به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، سید مهدی سید صالحی در این باره گفت: اول می‌خواهم از کی روش که من را قابل دانسته و به اردوی تیم ملی دعوت کرده تشکر کنم. برای من افتخار بزرگی است که در اردوی آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی حضور داشته باشم. من لحظه شماری می‌کردم به اردوی تیم ملی دعوت شوم و حضور در اردوی تیم ملی آرزویم بوده و هست و خواهد بود.

سید صالحی ادامه داد: مشکلاتی دارم و به همین دلیل نمی‌توانم در این مقطع تیم ملی را یاری کنم. باز هم می‌گویم دوست داشتم در اردوی تیم ملی حضور داشته باشم اما مشکلات شخصی این اجازه را نداد. می‌خواهم از امید نمازی هم به عنوان یک برادر بزرگتر تشکر کنم که در این مساله به من کمک کرد و بعد هم وی با سرمربی تیم ملی صحبت‌هایی داشته و وضعیت من را برای کی‌روش تشریح کرده است.

مهاجم تراکتورسازی در ادامه گفت: امیدوارم مشکلات من هم برطرف شود و در این صورت اگر فرصت حضور در تیم ملی را پیدا کنم از جان و دل برای تیم ملی مایه می گذارم. من به عنوان یک بازیکن کوچک فوتبال ایران قلبم برای تیم ملی تپد و از همه به خاطر عدم حضور در این دوره معذرت خواهی می کنم. باور کنید دیشب تا صبح از ناراحتی نخوابیدم.

سید صالحی در پایان گفت: من بازهم اعلام می‌کنم خداحافظی نکرده‌ام و به محض اینکه مشکلاتم برطرف شود، در صورتی‌که تیم ملی به من احتیاج داشته باشد و کی روش دوباره من را دعوت کنند، با جان و دل در خدمت تیم ملی خواهم بود. در این مقطع قسمت نشد که در کنار تیم ملی باشم. امیدوارم بتوانم در اسرع وقت مشکلاتم را برطرف کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر