کد خبر: 50248 A

باره‌سی در کنسولگری ایران در میلان؛

من در دربی‌های زیادی حضور داشته‌ام و دربی‌های زیادی را هم تماشا کرده‌ام اما باورم نمی‌شد در دربی ایران و قاره آسیا تماشاگری متناسب با تعداد تماشاگران بزرگ ترین دربی‌های دنیا را ببینم.

فرانکو باره‌سی اسطوره آ.ث میلان با حضور در کنسولگری ایران در میلان از میهمان‌نوازی مردم ایران و مدیریت باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، فرانکو باره‌سی که برای تماشای دربی پایتخت به دعوت باشگاه پرسپولیس به تهران سفر کرده بود در بازگشت به ایتالیا روز گذشته در کنسولگری ایران در شهر میلان حضور یافت و از میهمان نوازی مردم ایران و مدیریت باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر به عمل آورد.

باره‌سی در این دیدار گفت: سفر به ایران و تماشای بزرگ ترین دربی آسیا برای من خاطره‌انگیز بود و حرف‌هایی که پس از تماشای دربی در ملاقات با محمد رویانیان مدیر عامل پرطرفدارترین تیم آسیا بین ما رد و بدل شد را فراموش نمی‌کنم و امیدوارم همکاری دو باشگاه پرسپولیس و میلان در آینده ابعاد گسترده‌تری به خود بگیرد. ضمن آنکه آقای آدریانو گالیانی، قائم مقام باشگاه میلان نیز نظر مساعدی درباره همکاری با باشگاه ایرانی دارد.

وی ادامه داد: امیدوارم در صورت تحقق حضور ستاره‌های میلان در تهران برای انجام بازی دوستانه با ستاره‌های پرسپولیس باز هم شاهد حضور صد هزار نفر در استادیوم باشیم. اطمینان دارم سفر ستاره‌های مطرح میلان به کشور شما برایشان قابل توجه و خاطره انگیز خواهد بود.

باره‌سی تاکید کرد: سفر به ایران برای من بسیار خاطره انگیز بود. از اینکه تماشاگران ایرانی در دربی پس از چند ساعت حضور در ورزشگاه هیچ گلی ندیدند متاثر شدم چرا که همچون آنها انتظار دربی پرگلی داشتم.

ستاره سابق تیم میلان و تیم ملی ایتالیا همچنین با اشاره به دیدار کوتاهی که در سفر به تهران با کارلوس کی روش داشت، تصریح کرد: او مربی بزرگی است و با توجه به تجربیات بسیاری که در فوتبال جهان دارد، اطمینان دارم بی‌دلیل نبود که ایران را برای ادامه کار حرفه‌ای خود انتخاب کرده است. فوتبال ایران شایستگی حضور در جام جهانی را دارد و امیدوارم تیم ملی ایران به جام جهانی صعود کند.

باره‌سی در دیدار با مسئولان کنسولگری ایران با اشاره چند باره به حضور صد هزار تماشاگر ایرانی در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: من در دربی‌های زیادی حضور داشته‌ام و دربی‌های زیادی را هم تماشا کرده‌ام اما باورم نمی‌شد در دربی ایران و قاره آسیا تماشاگری متناسب با تعداد تماشاگران بزرگ ترین دربی‌های دنیا را ببینم.

او همچنین در ارتباط با کیفیت این بازی افزود: فکر می‌کنم حساسیت بازی باعث شده بود بازی در حد و انتظار تماشاگران نباشد با این وجود تیم پرسپولیس مقابل استقلال که صدرنشین بود بازی به مراتب بهتری به نمایش گذاشت.

باره‌سی در پایان تاکید کرد: نخستین بخش همکاری پرسپولیس و میلان در بحث فعالیت تیم‌های پایه، راه اندازی آکادمی فوتبال مشترک در تهران خواهد بود که در سفر مدیران آ.ثمیلان به تهران پیگیری خواهد شد.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر