کد خبر: 50234 A

آیت الهی:

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص نشست نمایندگان فدراسیون های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا با اینترپل و AFC به نکاتی اشاره کرد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص نشست نمایندگان فدراسیون های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا با اینترپل و AFC به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، سید محمد هادی آیت الهی در این باره گفت: این جلسه با هماهنگی اینترپل و AFC به مدت دو روز در مالزی برگزار شد که من به همراه حمیسی- رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال در این نشست حضور داشتیم. در این جلسه در خصوص چگونگی امنیت ورزشگاه ها، نحوه برخورد با تبانی و رشوه در فوتبال و نحوه برخورد با کارگزاران غیر رسمی یا همان دلال ها بحث و بررسی شد. کشورهایی چون کره جنوبی، اندونزی و چین که دارای مشکلات تبانی و رشوه در ورزش خود بودند، در این سمینار صحبت کرده و مشکلات خود را مطرح کردند که پس از بازگوی مشکلات از سوی کشورها، قرار شد تا دستورالعمل اجرای قوانین مربوطه به کشورهای عضو ارسال شود.

وی در پایان گفت: جلسه ای را با جمیز- مسئول کمیته حقوقی AFC در رابطه با تشکیل کمیته اخلاق در ایران برگزار کردیم و قرار شد تا جمیز خرداد 92 به ایران سفر کند و پس از بررسی های لازم کمیته حقوقی در ایران تشکیل شود. همچنین جلسه ای را با الکس سوسی- دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا و مارکو ـ مسئول حقوقی فیفا برگزار کردیم و درباره مسائل حقوقی موجود در فوتبال ایران به بحث و بررسی پرداختیم.

فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر