سرخط خبرها:
کد خبر: 50156 A

ایمان‌نژاد خبر داد:

ناوگان تاکسیرانی آماده ارائه خدمات ایاب و ذهاب به تماشاگران در بازی تراکتورسازی با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

ایلنا- تبریز: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی‌تبریز گفت: ناوگان تاکسیرانی آماده ارائه خدمات ایاب و ذهاب به تماشاگران در بازی تراکتورسازی با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ایمان‌نژاد از برنامه‌ریزی این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب به علاقه‌مندان و تماشاگران بازی‌های خانگی تراکتورسازی خبرداد و افزود: بیش از100دستگاه تاکسی ون جهت جابجایی مسافران درون‌شهری به ورزشگاه یادگار امام(ره)و بلعکس و همچنین از مبداء ورودی خیابان ورزشگاه در اتوبان شهید کسائی به پارکینگ ورزشگاه در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از تماشاگران و هواداران فهیم درخواست کرد تا در راستای زمینه سازی برای استمرار خدمات تاکسیرانی و افزایش تعداد تاکسی‌ها در بازی‌های آینده ضمن حفظ نظم باتاکسیرانان و بازرسان سازمان تاکسیرانی همکاری‌های لازم داشته باشند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز افزود: در این خصوص با هماهنگی پلیس راهور و سایر مسئولین ذیربط ایستگاه‌ نیز در اتوبان شهید کسایی جهت ایاب و ذهاب تماشاگران به مناطق مختلف شهر پس از اتمام بازی در نظرگرفته شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر