کد خبر: 49954 A

درباره رأی کی‌روش رایزنی کردیم؛

درباره حکم کمیته انضباطی کارلوس کی‌روش درخواست کردیم مجددا پرونده را بررسی کنند و در صورت امکان حکم تعلیقی را صادر کنند تا بتوانیم از حضور سرمربی تیم ملی روی نیمکت در بازی مقابل قطر بهره ببریم.

علی کفاشیان درباره سفر اخیرش به زوریخ و دیدار با سپ بلاتر به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، علی کفاشیان درباره صحبت‌های رد و بدل شده و دعوت از بلاتر به ایران گفت: رئیس فیفا از دعوت شدن به ایران ابراز خرسندی کرد و از سفر به ایران استقبال کرد و قول داد که به ایران بیاید. البته وی از اینکه به دلیل مشغله کاری نتوانسته در چند سال گذشته به ایران بیاید ابراز ناراحتی کرد.

رئیس فدراسیون در ادامه درباره مذاکراتش با بلاتر در باره پروژه گل، نحوه اجرا و تحویل منابع مالی به فدراسیون فوتبال ایران هم گفت: قرار شد که بودجه پروژه گل برای اجرا و توسعه آن به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده شود و سپ بلاتر دستورات لازم را در این باره داد.

کفاشیان درباره نشستش با سری لویزن رئیس بخش توسعه فیفا هم گفت: با مدیر توسعه فیفا هم جلسه بسیار خوبی داشتیم که مواردی مطرح شد و مقرر پیگیریهای لازم درباره اش انجام شود.

وی درباره برگزاری کنگره علم و فوتبال در تهران و حضور نمایندگان فیفا در تهران گفت: کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات کنگره علم و فوتبال در اختیار فیفایی ها قرار گرفت و قرار شد آنها بررسی کنند که در چه بخشهایی می توانند به ما کمک کنند و پس از آن در کنگره مشارکت داشته باشند. ما همچنین گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال ایران را در اختیار سپ بلاتر قرار دادیم.

کفاشیان درباره مسایل پزشکی و کنترل دوپینگ هم صحبتهایی را با بلاتر و مدیران مربوط به این بخش در فیفا داشته است که دراین باره گفت: ما گزارشی از کنترل دوپینگ و آزمایشهای مربوط به آن به بلاتر دادیم و به بلاتر گفتیم که کنترل دوپینگ و فرستادن نمونه ها به آزمایشگاه‌ها هزینه های بسیار زیادی برای ما به بار اورده است.

وی متذکر شد:‌ ما به بلاتر اعلام کردیم که بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به این حوزه در آسیا و جهان روند بسیار خوبی داشتیم و می خواهیم به بهترین نحو این روند را ادامه دهیم. به همین دلیل مشکلاتمان را مطرح کردیم و از فیفا درخواست کردیم تا در دریافت کیت‌های کنترل دوپینگ و دیگر امکانات به ما کمک کنند.

کفاشیان در پایان گفت: درباره حکم کمیته انضباطی کارلوس کی‌روش درخواست کردیم مجددا پرونده را بررسی کنند و در صورت امکان حکم تعلیقی را صادر کنند تا بتوانیم از حضور سرمربی تیم ملی روی نیمکت در بازی مقابل قطر بهره ببریم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر