کد خبر: 49722 A

منتقمی خبر داد:

گسترش فعالیت‌های باشگاه در حوزه‌های مختلف ورزش نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست و در این راستا با تدابیر ویژه‌ای که در نظر گرفته‌ایم به دنبال توسعه پایدار هستیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: حضور پرسپولیس در رشته‌های ورزشی گوناگون می‌تواند به عاملی محرک در ورزش قهرمانی بدل شود و پرسپولیس دیگر نه فقط یک تیم فوتبال، بلکه باشگاهی ورزشی است که در تمام ابعاد در حال توسعه یافتن است.

به گزارش ایلنا، بهروز منتقمی افزود: گسترش فعالیت‌های باشگاه در حوزه‌های مختلف ورزش نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست و در این راستا با تدابیر ویژه‌ای که در نظر گرفته‌ایم به دنبال توسعه پایدار هستیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین باشگاه در ایران و آسیا با ورود به رشته‌های مختلف ورزشی می‌تواند بر جذابیت رقابت‌ها بیفزاید. این خود فرصت‌های تازه‌ای را برای توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای کشور ایجاد می‌کند که می‌تواند با استفاده بهمینه توسط فدراسیون‌ها به پیشرفت تیم‌های ملی منجر شود و قهرمانان ارزنده برای کشور عزیزمان در میادین بین‌المللی افتخارآفرینی کنند.

قائم‌مقام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به فعالیت‌ها و موفقیت‌های کسب شده توسط تیم‌های تنیس، فوتسال بانوان، کانوپولو، گلبال، کشتی آزاد، بسکتبال با ویلچر، شطرنج آقایان و بانوان تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس علاوه بر فعالیت در این رشته‌ها، حمایت از قهرمانان در رقابت‌های بین‌المللی را در دستور کار قرار داده و این آمادگی وجود دارد که در رشته‌های مختلف مشروط به آنکه توانایی ایجاد درآمد و جذب حامی مالی داشته باشند، همکاری کنیم.

منتقمی خاطرنشان کرد: رشته‌های ورزشی گلف، اسنوکر، والیبال، بسکتبال، بوکس، وزنه‌برداری، تکواندو، دو و میدانی، شنا و بسیاری رشته‌های دیگر می‌تواند عرصه‌ای برای حضور پرسپولیس باشند با این پیش شرط که این تیم‌ها بتوانند تیم‌هایی در خور شأن و نام پرسپولیس تشکیل دهند و البته این قابلیت را داشته باشند که با امکان استفاده از نام بزرگ پرسپولیس نسبت به جذب حامیان مالی اقدام کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر