کد خبر: 41110 A

نتیجه مساوی به سود استقلال شد؛

پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال نشان داد هم از لحاظ فنی از تیم استقلال برتر بود و همین اینکه برای کسب 3 امتیاز بازی می‌کرد و در طول 90 دقیقه برتر از حریف بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به دربی هفتاد و ششم که با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید، گفت: برتری پرسپولیس در این مسابقه مشهود بود و استقلالی‌ها به دنبال تک امتیاز و نباختن بودند.

اسماعیل حلالی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال نشان داد هم از لحاظ فنی از تیم استقلال برتر بود و همین اینکه برای کسب 3 امتیاز بازی می‌کرد و در طول 90 دقیقه برتر از حریف بود. من تیم استقلال را تاکنون تا این اندازه ضعیف ندیده بودم. آنها فقط روی یک موقعیت توسط فرهاد مجیدی توانستند نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس را وادار به واکنش کنند.

وی ادامه داد: در روزی که پرسپولیس هم آن پرسپولیس چند بازی گذشته نبود، اما به مراتب بهتر از تیم استقلال بازی کرد. استقلالی‌ها بدنبال تک امتیاز بودند و سعی می‌کردند با ارائه بازی فشرده در زمین خود اجازه قدرت‌نمایی به بازیکنان پرسپولیس ندهند. در کنار آن چشم به ضد حمله داشتند و می‌خواستند پرسپولیس جلو بکشد و با گماردن آرش برهانی و فرزاد حاتمی بتوانند در کارهای سرعتی به گل برسند. در این زمینه هم خوشبختانه تیم پرسپولیس حربه آنها را خنثی کردند.

این پیشکسوت پرسپولیس همچنین اضافه‌کرد: در کل نتیجه تساوی به سود تیم استقلال شد و اگر پرسپولیس می‌توانست این بازی را ببرد در جدول رده‌بندی به وضعیت خود سر و سامانی می‌داد. در کل از روزی که گل‌محمدی به تیم پرسپولیس آمده بازیکنان این تیم به معنای واقعی کلمه فعل خواستن را صرف می‌کنند و فوتبال رو به جلویی را از این تیم شاهد هستیم.امیدوارم در مسابقات پیش رو بازی‌های به مراتب بهتری را شاهد باشیم. من یقین دارم پرسپولیس روزهای بهتری خواهد داشت.

حلالی در ادامه تاکید کرد:‌ عملکرد گل‌محمدی در تیم پرسپولیس نشان داد ما می‌توانیم به بازیکنان خود اطمینان کنیم و آنها شایستگی‌های بالایی دارند. مدیران ما می‌توانند به جای هزینه کردن برای مربیان خارجی با قیمت خیلی کمتری به مربیان جوان نتایج به مراتب بهتری را بگیرند. مربیانی که هزینه‌های‌ آنها در حد کرایه خانه و غذای مربیان خارجی نیست. این اتفاقاتی که در تیم پرسپولیس رخ داد می‌تواند به مدیران ما درس بدهد و آموزنده باشد.

این پیشکسوت پرسپولیس همچنین با اشاره به عملکرد محسن قهرمانی در مسابقه دربی گفت: ما باید به تصمیمات داوری احترام بگذاریم چراکه داوران مثل ما انسان هستند و همانطور که مربیان اشتباه می‌کنند آنها نیز دچار اشتباه می‌شوند، مهم این است که ما عمدا اشتباه نکنیم و اشتباهات سهوی باشد. محسن قهرمانی هم نشان داد برخلاف داوران خارجی که احساسی سوت می‌زدند قضاوت خوبی داشت.

حلالی در پایان درخصوص حضور 100 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی گفت: واقعا از حضور این هواداران لذت بردم، هر چند آنها مسابقه خوبی را شاهد نبودند. امیدوارم در دربی‌ها و مسابقات آینده فوتبال خوبی را شاهد باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر