کد خبر: 40898 A

پس از صعود به جام جهانی؛

باید تمام تلاشمان را برای حضور قدرتمند در جام جهانی انجام دهیم چرا که قطعا با پتانسیلی که بازیکنان ما دارند در مسابقات جهانی نیز می توانند باعث درخشش نام کشور عزیزمان شوند.

رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی پس از صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی و راه یابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا برای اولین بار، از کلیه دست اندرکاران فوتبال ساحلی کشور تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، پریا شهریاری در این خصوص گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مقتدرانه مقابل حریفان خود ایستادگی کرد و به جام جهانی راه یافت و در واقع این صعود نتیجه یکسال تلاش و زحمات کادر فنی، بازیکنان و حمایتهای ویژه فدراسیون و همکاری باشگاه‌ها بود.

وی در ادامه افزود: جا دارد از زحمات تمامی بازیکنان، کادر فنی و باشگاه ها و بویژه حمایتهای بی دریغ رئیس و دبیرکل فدراسیون تشکر کنم و البته باید بدانیم که این تازه ابتدای راه است و ما در ادامه راه دشواری را پیش رو داریم و در این هشت ماه پیش رو باید تمام تلاشمان را برای حضور قدرتمند در جام جهانی انجام دهیم چرا که قطعا با پتانسیلی که بازیکنان ما دارند در مسابقات جهانی نیز می توانند باعث درخشش نام کشور عزیزمان شوند.
شهریاری در پایان گفت: در خاتمه صعود مقتدرانه تیم ملی را به مردم عزیز ایران و بخصوص جامعه فوتبال ساحلی تبریک می گویم.

 

فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر