کد خبر: 40102 A

فدراسیون فوتبال پس از اعلام رای کمیته انضباطی فیفا در خصوص محرومیت سرمربی تیم ملی در بازی مقابل کره جنوبی به نکاتی اشاره کرد.

فدراسیون فوتبال پس از اعلام رای کمیته انضباطی فیفا در خصوص محرومیت سرمربی تیم ملی در بازی مقابل کره جنوبی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، فدراسیون فوتبال پس از اعلام رای کمیته انضباطی فیفا در خصوص محرومیت سرمربی تیم ملی در بازی مقابل کره جنوبی مبنی بر دو جلسه محرومیت کی روش، به این رای صادره اعتراض کرده تا محرومیت فوق به یک جلسه کاهش یابد تا کی‌روش بتواند در دیدار حساس مقابل قطر در دوحه روی نیمکت تیم ملی بنشیند، بر همین اساس یکی از وکلای حاضر در سوئیس با فدراسیون فوتبال همکاری کرده تا پیگیر این مساله باشد و امروز صبح ایمیلی از طرف این وکیل به دپارتمان روابط بین الملل رسید که متن ترجمه ایمیل به این شرح است:

من در رابطه با درخواست کاهش محرومیت آقای کی روش هفته گذشته با فیفا صحبت کردم. در این تماس به من گفته شد که نقطه نظر ما از سوی فیفا دریافت گردیده و این موضوع در حال حاضر تحت بررسی می­باشد که در زمان مقتضی پاسخ آن را دریافت خواهیم کرد.

فیفا مشخص نکرده است که دقیقاً چه زمانی نظر خود را اعلام خواهد کرد ولی من شخصاً فکر میکنم طی یک الی دو هفته آینده نظر نهایی فیفا اعلام خواهد شد.

به محض این که از فیفا خبری در این رابطه دریافت شود، بلافاصله به شما اطلاع خواهم داد.

ارادتمند

وکیل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

سوئیس

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر