کد خبر: 101470 A

استقلال در اهواز خود واقعی‌اش نبود؛

دربی همیشه به جهت حساسیتی که بین هواداران دارد، متفاوت از دیگر بازی‌ها سپری می‌شود. شرایط این بازی به هیچ عنوان به جایگاه دو تیم در جدول ارتباطی ندارد.

بازیکن سال‌های نه‌چندان دور استقلال گفت: به نظرم حساسیت دربی روی بازی استقلال در دیدار مقابل همتای اهوازی تاثیر داشت. در حالیکه این بازی هم مثل دربی یا هر بازی دیگری 3 امتیاز داشت

به گزارش ایلنا، علیرضا اکبرپور با اشاره به بازی استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: استقلال خود واقعی‌اش نبود تا یک شکست را پیش از دربی تجربه کند. شاید اگر استقلال برنده این بازی می‌شد با خیال آسوده‌تری آماده دربی می‌شد چراکه با توجه به باخت فولاد، این بهترین فرصت برای صدرنشینی بود.

اکبرپور در ادامه با اشاره به دربی 77 تصریح کرد: دربی همیشه به جهت حساسیتی که بین هواداران دارد، متفاوت از دیگر بازی‌ها سپری می‌شود. شرایط این بازی به هیچ عنوان به جایگاه دو تیم در جدول ارتباطی ندارد و البته اینطور هم نیست که مثلا چون پرسپولیس بازی قبلی‌اش را با برد پشت سر گذاشته، برای این بازی آماده‌تر باشد. همیشه در این بازی‌ها هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند، پیروز می‌شود و من امیدوارم این استقلال باشد که روز جمعه، یک برد شیرین و 3 امتیازی را مال خود می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه امیدوارم هواداران روز جمعه حمایتی ویژه از استقلال داشته باشند، متذکر شد: در زمان بازیگری‌ام یا حتی الان که بازی‌‌ها را از طریق تلویزیون می‌بینم، همیشه در دربی به اولین نکته‌ای که توجه می‌کنم این است که چند درصد ورزشگاه را هواداران استقلال پر کرده‌اند. وقتی هواداران حضور پرشور داشته باشند، تیم هم انگیزه مضاعف می‌گیرد و از همین رو از هواداران خوب استقلال می‌خواهم تا جمعه، با حضورشان انگیزه و روحیه ویژه‌ای به تیم بدهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر