کد خبر: 101375 A

حاجی استقلال را در انحصار خودش می داند؛

فتح‌اله‌زاده اعلام کرده در پایان لیگ سیزدهم از استقلال می‌رود. بالاخره وی یکسری تدابیر برای کار خودش دارد و یک شعاری می‌دهد اما بهتر است الان دست از این شوخی‌ها بردارد.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: بالاخره علی فتح اله‌زاده یک سری تدابیر برای کار خودش دارد.

کاظم اولیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فتح‌اله‌زاده اعلام کرده در پایان لیگ سیزدهم از استقلال می‌رود. بالاخره وی یکسری تدابیر برای کار خودش دارد و یک شعاری می‌دهد اما بهتر است الان دست از این شوخی‌ها بردارد چون مردم دل‌شان به این تیم خوش است و بهتر است الان این شوخی‌ها را مطرح نکند.

وی افزود: فتح‌اله‌زاده کلا آدم شوخ طبعی است. بالاخره وزیر جدید ورزش می‌خواهد بیاید و تشکیلات جدید شکل می‌گیرد و وی ترفندهای جدید را برای ادامه کارش در استقلال در نظر گرفته که این مسائل برمی‌گردد به عدم تثبیت ساختار مدیریتی در باشگاه‌های کشور چون باشگاه‌های ما سلیقه‌ای اداره می‌شود و وی می‌خواهد پیش نوازی برای مدیران جدید داشته باشد.

اولیایی در پایان در پاسخ به این سوال که ماندن در استقلال برای فتح‌اله‌زاده چقدر مهم است، گفت: با زحمتی که فتح‌اله‌زاده برای باشگاه استقلال می‌کشد، محل خدمت خودش را استقلال تخصیص داده و کارش را انحصارا در استقلال می‌بیند و استقلال را هم در انحصار خودش می‌داند و این مانورها را به جهت ایجاد اطمینان در آینده می‌دهد اما تا جایی‌که جا داشته باشد تلاش می‌کند بماند و به استقلال خدمات بدهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر