کد خبر: 101254 A

با دلال به مس کرمان نیامده‌ایم؛

آنها 3 موقعیت به دست آوردند و روی 3 اشتباه فردی ما به گل رسیدند و به همین راحتی باختیم در صورتی که ملوان در این دیدار کار خاصی انجام نداد.

هافبک تیم فوتبال مس کرمان گفت: مقابل ملوان کل بازی دست ما بود، اما روی اشتباهات فردی باختیم.

محمود تیغ‌نورد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مقابل ملوان بازی بسیار خوبی انجام دادیم. کل بازی دست ما بود و فرصت‌های خوبی داشتیم اما آنها 3 موقعیت به دست آوردند و روی 3 اشتباه فردی ما به گل رسیدند و به همین راحتی باختیم در صورتی که ملوان در این دیدار کار خاصی انجام نداد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا مس کرمان نتیجه نمی‌گیرد، گفت: نمی‌دانم این سوال را باید از سرمربی تیم بپرسید. ما یک مقدار بدشانس هستیم و نمی‌دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم. ما چند بازی است که بدشانسی می‌آوریم مثل بازی با ملوان چون ملوان تیم چندان قدرتمندی نبود. آنها 3 تا توپ روی دروازه ما آوردند و بازی را بردند. البته مربی ما هم شانس ندارد چون چند بازیکن ما مصدوم بودند و خودم هم مسموم شده بودم و فقط 50 دقیقه توانستم بازی کنم.

تیغ‌نورد در پایان گفت: در مورد مس کرمان حرف زیاد است، اما یکی دو هفته بگذرد تا ببینیم داستان مس چه می‌شود. هر کسی می‌گوید مس ضعیف بسته شده یا بد بسته شده یا دلال این تیم را بسته حرف مفت می‌زند. استخوان‌بندی مس حفظ شده و بازیکنانی به این تیم آمده‌اند که پارسال جزو بهترین‌های تیم خودشان بوده‌اند. ما پیشنهاداتی زیادی داشته‌ایم و با دلال به مس کرمان نیامده‌ایم. همه ما 5 – 6 پیشنهاد از تیم‌های خوب لیگ داشتیم اما در نهایت تصمیم گرفتیم به مس بیاییم. ما خوب بازی می‌کنیم اما بخت با ما یار نیست و نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر