کد خبر: 101082 A

هفته هفتم لیگ برتر؛

استقلال خوزستان در آستانه دربی پایتخت شوک بزرگی به قلعه نویی و شاگردانش داد.

استقلال خوزستان در آستانه دربی پایتخت شوک بزرگی به قلعه نویی و شاگردانش داد.

به گزارش ایلنا، در آخرین دیدار از هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 19 در حضور حدود 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی اهواز تیم‌های استقلال و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان عبدالله ویسی موفق شدند با نتیجه 2 بر صفر  از سد آبی‌های تهران بگذرند تا شوک بزرگی را به این تیم در آستانه دربی بزرگ پایتخت وارد کنند.

نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود اهوازی‌ها به پایان رسید. عادل کلاه‌کج در دقیقه 39 با استفاده از غفلت مدافعان استقلال در موقعیت تک به تک با رحمتی قرار گرفت و دروازه این تیم را باز کرد تا موجی از شادی را در ورزشگاه تختی اهواز به راه بیندازد.

از اتفاقات نیمه نخست شکستی بینی هاشم بیگ زاده و خروج وی از زمین مسابقه بود که عابدی جایگزین این بازیکن شد. همچنین حسین کعبی نیز از داور این دیدار کارت زرد دریافت کرد.

در نیمه دوم استقلال و قلعه‌نویی با اندیشه جبران تک گل خورده به زمین مسابقه آمدند ولی در دقیقه 75 علی بیگدلی کار را تمام کرد و دومین گل را نیز وارد دروازه میهمان تهرانی کرد تا پس از شکست فولاد صدرنشین جدول،‌ استقلال نیز در اهواز زانو بزند و شب تلخی برای این تیم در آستانه دربی بزرگ پایتخت رقم بخورد.

صادقی و مبعلی بهترین‌های اخلاق و فنی

 در پایان بازی تیم های استقلال و استقلال خوزستان، امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال به عنوان مرد اخلاق این دیدار انتخاب شد. ایمان مبعلی هافبک تیم استقلال خوزستان هم به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

 

استقلال با این شکست همچنان با 14 امتیاز در جایگاه دوم جدول است و استقلال خوزستان نیز با این پیروزی و کسب 3 امتیاز این بازی 8 امتیازی شد و به جایگاه یازدهم جدول رسید.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر