کد خبر: 101005 A

موقعیتی برای من ایجاد نمی‌شود؛

مس این پتانسیل را دارد که به روزهای خوب خود برگردد. تلاش می‌کنیم طی هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم و از قعر جدول جدا شویم.

مهاجم تیم فوتبال مس کرمان گفت: امسال طلسم شده‌ایم و در نتیجه‌گیری بسیار ضعیف عمل می‌کنیم.

مصطفی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مقابل ملوان باختیم اما حق‌ ما باخت نبود. هر کسی این بازی را می‌دید اعتراف می‌کرد خیلی خوب بازی کرده‌ایم اما امسال طلسم شده‌ایم و در نتیجه‌گیری بسیار ضعیف عمل کرده‌ایم. من در مورد خودم صحبت می‌کنم. واقعاً طلسم شده‌ام چون هیچ موقعیتی برای من در بازی‌ها ایجاد نمی‌شود. ما به ملوان روی ضد حمله یا تاکتیک حریف نباخته‌ایم بلکه روی اشتباهات فردی خودمان در این بازی شکست خوردیم.

وی افزود: نمی‌دانم این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. ما هر هفته هم قسم می‌شویم و تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. خودم مصدومیت خیلی شدیدی داشتم اما چون مردم کرمان حق گردنم دارند با همان شرایط خیلی سخت بازی کردم تا دینم را به مردم کرمان ادا کنم. بچه‌های ما در زمین خیلی تلاش می‌کنند اما نمی‌دانم چرا این‌طوری می‌شود و نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: وقتی یک تیم بد نتیجه می‌گیرد همه مقصر هستند و بیشتر از همه ما بازیکنان مقصریم چون بیرون از زمین هر اتفاقی که بیفتد ما داخل زمین می‌توانیم آن را جبران کنیم. تلاش می‌کنیم از این هفته بهتر نتیجه بگیریم تا مردم کرمان را خوشحال کنیم.

شجاعی در پایان گفت: ما دو سال قبل هم چنین وضعیتی داشتیم و در قعر جدول به سر می‌بردیم اما در هفته‌های پایانی خواستیم و در لیگ برتر ماندیم. پارسال هم شرایط ما همین‌طور بود اما در نیم‌فصل دوم بچه‌ها خواستند و نتایج بسیار خوبی گرفتیم و در لیگ برتر ششم شدیم. مس این پتانسیل را دارد که به روزهای خوب خود برگردد. تلاش می‌کنیم طی هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم و از قعر جدول جدا شویم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر