کد خبر: 100972 A

منصوریان:

اگر اردویی برگزار کنیم که در تقویم سازمان لیگ دیده نشده، آن وقت مشکلاتی پیش می آید و به همین دلیل مجبور به لغو اردوی پیش روی هستیم.

سرمربی تیم ملی زیر22 سال در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره لغو اردوی این تیم به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در این باره گفت: برنامه های تیم ملی زیر22 سال با توجه به برنامه های تیم ملی بزرگسالان تنظیم شده است ولی سازمان لیگ برتر، برنامه های تیم ملی زیر22 سال را در تقویمش و به صورت مجزا ندیده است.

وی ادامه داد: اکثر بازیکنان حاضر در تیم ملی زیر22 سال بازیکنان اصلی تیم های لیگ برتری هستند و تقریبا می شود گفت که همه آنها به صورت فیکس درتیم هایشان بازی می کنند و به همین دلیل اگر اردویی برگزار کنیم که در تقویم سازمان لیگ دیده نشده، آن وقت مشکلاتی پیش می آید و به همین دلیل مجبور به لغو اردوی پیش روی هستیم.

منصوریان با اشاره به برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: باید در تقویم لیگ برترو پیش از زمان طراحی برنامه و تقویم زمان بندی لیگ برتر، اردوهای تیم ملی زیر22 سال درتقویم قرار می گرفت.اما این معضل وجود دارد و متاسفانه ما مجبور هستیم با توجه به برنامه تیم ملی بزرگسالان برنامه هایمان را تنظیم کنیم در غیر اینصورت قادر به برگزاری اردوها و برنامه هایمان نخواهیم بود.

سرمربی تیم ملی زیر22 سال در پایان گفت: اگر به این دلیل، هر آسیبی به تیم ملی زیر22 سال برسد، پاسخگویی آن به عهده کادرفنی تیم ملی نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر