کد خبر: 100475 A

استقلال خوزستان تیم باتجربه‌ای دارد؛

موفقیت استقلال در آسیا، به نام تمام فوتبال ایران خواهد بود و اگر این بازی هم به تعویق نمی‌افتاد به تیم ما ظلم می‌شد.

مربی دروازبان‌های استقلال تهران گفت: بازی‌های خارج از خانه سختی خاص خود را دارد اما ان‌شاءالله با تلاش و همدلی بچه‌ها بتوانیم به 3 امتیاز این بازی هم برسیم

به گزارش ایلنا، کریم بوستانی درخصوص شرایط تیم استقلال برای دیدار مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: خداراشکر شرایط تیمی‌ ما خوب است. بازی‌های خارج از خانه سختی خاص خود را دارد اما ان‌شاءالله با تلاش و همدلی بچه‌ها بتوانیم به 3 امتیاز این بازی هم برسیم.

وی ادامه داد: تیم استقلال خوزستان امسال اولین حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند ولی این تیم در عین حال، بازیکنان بزرگ و باتجربه‌ای دارد. با این وجود سعی ما گرفتن 3 امتیاز این بازی است که امیدواریم حاصل شود.

بوستانی در مورد تعویق 48 ساعته این بازی از سوی سازمان لیگ نیز تصریح کرد: ما برای بازی مقابل راه‌آهن هم درخواست تعویق یک روزه بازی را داده بودیم چون نماینده فوتبال ایران هستیم و بعد از بازی سنگین مقابل نماینده تایلند، زمان کافی نداشتیم. فکر می‌کنم موفقیت استقلال در آسیا، به نام تمام فوتبال ایران خواهد بود و اگر این بازی هم به تعویق نمی‌افتاد به تیم ما ظلم می‌شد چون هر 3 روز یک‌بار باید بازی می‌کردیم در حالیکه خیلی از تیم‌ها هر 7 روز یک‌بار بازی دارند!

مربی استقلال در پایان تصریح کرد: اهواز شهر دوم استقلال است و امیدوارم در بازی با استقلال خوزستان هم حمایت تماشاگران خوب اهوازی را با خود داشته باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر