کد خبر: 100135 A

رویانیان بدهی روی بدهی می‌گذارد؛

پرسپولیس این روزها مشکلات مالی بسیار زیادی دارد و اگر رویانیان نخواهد یا نتواند این بدهی‌های ریز و درشت را پایان بدهد، عواقب سنگینی در انتظار پرسپولیس خواهد بود

محمد رویانیان این روزها خودش را به در و دیوار می‌کوبد تا بتواند محمدرضا خلعتبری را جذب کند و برای این انتقال هزینه زیادی هم کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرسپولیس با تشخیص علی دایی به خلعتبری نیاز دارد و رویانیان این روزها در تلاش است تا بتواند با پرداخت یک میلیون دلار رضایت نامه این بازیکن ملی‌پوش را گرفته و او را به پرسپولیس بیاورد. اصلا کاری نداریم پول انتقال خلعتبری از کجا می‌آید و چطور تأمین می‌شود اما سوال ما این است که بهتر نیست رویانیان کمی هم به فکر بدهی‌های پرسپولیس باشد؟

امروز اتفاق جالبی افتاد. در روزهایی که رویانیان به دنبال دریافت رضایت‌نامه خلعتبری است، یکی از پیشکسوتان پرسپولیس تماس گرفت و گفت: من از پرسپولیس طلب دارم و هنوز پولم را نگرفته‌ام اما اداره مالیات من را خواسته تا مالیات این قراردادی که با پرسپولیس داشته‌ام و پولش را نگرفته‌ام را پرداخت کنم.

این تماس و اتفاقات دیگری که پیرامون پرسپولیس در ماه‌های اخیر رخ داده و بدهی‌های زیاد این باشگاه ما را به این فکر فرو برد که چرا رویانیان مطالبات عده‌ای پیشکسوت که برای باشگاه زحمت کشیده‌اند را نمی‌دهد و دنبال جور کردن پول رضایت‌نامه خلعتبری است؟ چرا رویانیان توجهی به بدهی‌های ریز و درشت پرسپولیس ندارد و در این شرایط بد اقتصادی، تعهدات دیگری برای پرسپولیس ایجاد می‌کند که اتفاقا تعهدات بسیار سنگینی است و بدون شک با توجه به شرایط مالی پرسپولیس در آینده مشکلات زیادی برای این باشگاه ایجاد خواهد کرد.

پرسپولیس این روزها مشکلات مالی بسیار زیادی دارد و اگر رویانیان نخواهد یا نتواند این بدهی‌های ریز و درشت را پایان بدهد، عواقب سنگینی در انتظار پرسپولیس خواهد بود و در چنین شرایطی آیا ایجاد تعهدات جدید مالی برای باشگاه بدهکار پرسپولیس توسط رویانیان کار درستی است؟

محمد رویانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر