کد خبر: 3442 A

با اعلام رییس جمهور كشورمان سند نهایی شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد تصویب شد.

با اعلام رییس جمهور كشورمان سند نهایی شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد تصویب شد.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در مراسم اختتامیه شانزدهمین اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها كه در تهران برگزار شد، از مشاركت كشورهای عضو این جنبش در شانزدهمین اجلاس این جنبش تشكر و قدردانی كرد و گفت: دوستان شركت كننده مشاركت فعالی داشتند و از همگی تشكر می‌كنم.

وی در ادامه به بررسی و تصویب اسناد نهایی این اجلاس در مراسم اختتامیه اشاره كرد و گفت: این اسناد پس از یك هفته كار فشرده تهیه و تنظیم شده است و در واقع ما در حال حاضر به یكی از نقاط این جنبش رسیده‌ایم كه نتیجه آن برای اجلاس ما مهم خواهد بود.

رییس جمهور با بیان این‌كه من می‌خواهم توجه شما را به پیش‌نویس سند اجلاس شانزدهم جنبش غیرمتعهدها جلب كنم گفت: وزرای خارجه و مقامات كشورهای عضو از چند روز پیش در تهران گرد هم آمدند و در این ارتباط فعالیت كردند و من از این دوستان و دیگر دوستان از جمله سفرا و كارشناسان جنبش به خاطر توجه و تلاش‌هایشان در ارائه پیش‌نویس نهایی جنبش تشكر می‌كنم.

وی گفت: شما موافق هستید كه سمت و سوی جنبش ما در ارتباط با مسائل منطقه‌ای و جهانی در پیش‌نویس حاضر آمده است و با خشنودی بسیار از شما دعوت می‌كنم كه به پیش‌نویس سند نهایی توجه كرده و با تصویب نهایی آن موافقت كنید.

رییس جمهور در ادامه سخنان خود به حضار گفت: اگر نظری در مورد نظر نهایی سند وجود ندارد بیان كنید كه حضار موافقت خود را با آن اعلام كردند و سند تصویب شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر