کد خبر: 3322 A

عضو شورایعالی امارات:

صلح فقط با تاکید بر اساس اصول اساسی جنبش قابل اجرا است.ایجاد راه حل برای فلسطین و عقب نشینی از سرزمین اشغالی مرزهای 1967 از مسائل مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد.کشور امارات بر اصول تاسیسی این جنبش که منافع همه کشورها با آن تامین می شود،تاکید دارد.

عضو شورایعالی امارات با سخنرانی در اجلاس عدم تعهد از پذیرایی گرم ایران از میهمانان اجلاس تشکر کرد و تهران را شهری زیبا توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شیخ سعود بن راشد المعلی در سخنرانی خود با تشکر از ایران و ابراز تاسف بابت زلزله آذربایجان گفت:  تثبیت روابط میان ما و ایران را مورد تقدیر قرار دهم.ما و ایران از روباط خوب برخورداریم و مساله حسن همجواری را به خوبی رعایت می کنیم.

شیخ سعود بن راشد المعلی با اشاره به جنبش عدم تعهد گفت: ما به دنبال سهیم شدن جنبش ما در صلح و مسائل بین المللی هستیم.ما بر همکاری خود برای صلح و پایان دادن به بحران های خاورمیانه و دیگر نقاط جهان تاکید می کنیم. علاوه بر این بر حل چالش ها و بحران های جهانی و بحران های مالی و تغییرات آب و هوایی و جرایم سازمان یافته و نیز بر تثبیت امنیت و صلح در جهان تاکید می کنیم.

این مقام اماراتی تصریح کرد: صلح فقط با تاکید بر اساس اصول اساسی جنبش قابل اجرا است.ایجاد راه حل برای فلسطین و عقب نشینی از سرزمین اشغالی مرزهای 1967 از مسائل مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد.کشور امارات بر اصول تاسیسی این جنبش که منافع همه کشورها با آن تامین می شود،تاکید دارد.

شیخ سعود بن راشد المعلی در پایان خاطرنشان کرد: حقوق بشر از مسائل مهم امارات است و ما برای رئیس جمهور ایران در ریاستش بر جنبش نم ارزوی موفقیت می کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر