کد خبر: 3255 A

با حضور رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری صورت گرفت؛

رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به همراه تعدادی از همسران سران کشورهای شرکت کننده دراین اجلاس از نمایشگاه های صنایع دستی برج میلاد بازدید کردند.

همزمان با برگزاری شانزدهمین اجلاس سران جنبش نم، رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به همراه تعدادی از همسران سران کشورهای شرکت کننده دراین اجلاس از نمایشگاه های صنایع دستی برج میلاد بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، مریم مجتهدزاده رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور در برخی کارگاه های تخصصی و غرفه های نمایشگاه صنایع دستی برج میلاد ضمن گفتگو با هنرمندان رشته های مختلف صنایع دستی در جریان محصولات عرضه شده در این نمایشگاه برای بازدید میهمانان اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد قرار گرفت.

وی همچنین بعد از این دیدار به همراه همسران روسای جمهور و برخی مقامات ارشد کشورهای عضو جنبش عدم تعهد نیز از این نمایشگاه ها بازدید کردند.
این نمایشگاه با 48 رشته هنری منبت، معرق، چرم، فرش، شیشه، لعاب و فیروزه در 30 کارگاه تخصصی و 70 غرفه از استان های مختلف کشور به 4 زبان انگلیسی، اسپانیایی، عربی و چینی در معرض دید میهمانان اجلاس قرار گرفته و به معرفی 22 رشته صنایع دستی ایران پرداخته است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر