کد خبر: 16573 A

فرمانداری مهران برای هماهنگی و نظارت بر اجرای مناسب برنامه‌های 13 آبان آمادگی کامل دارد.

ایلنا – ایلام: جلسه هماهنگی برنامه‌های روز 13 آبان به ریاست فرماندار و حضور اعضای ستاد در فرمانداری مهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا فرماندار مهران در این جلسه اظهار داشت: 13 آبان روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود و به علت نقش وقایع مهم آن در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی مردم این روز را یوم‌الله می‌دانند.

عباس نصراللهی ادامه داد: 13 آبان یادآور افتخار‌آفرینی‌های دانش‌آموزان و دانشجویان ایران اسلامی است که در این روز در راه پیروزی انقلاب اسلامی مظلومانه جان خود را از دست دادند و باید رشادت‌های جوانان کشورمان در این روز به نسل امروز نیز منتقل شود.

وی به اهمیت برنامه‌های گرامیداشت 13 آبان امسال اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به توطئه‌های دشمنان باید برنامه‌ها و راهپیمایی 13 آبان امسال باشکوه هرچه بهتر و در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انجام شود.

فرماندار مهران تصریح کرد: دستگاه‌های مسئول باید به خوبی برای اجرای برنامه‌های 13 آبان برنامه‌ریزی کنند و قطعاً در این روز بار دیگر جلوه‌ای از اتحاد و یکدلی مردم در راستای مبارزه با استکبار جهانی به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهران گفت: فرمانداری مهران برای هماهنگی و نظارت بر اجرای مناسب برنامه‌های 13 آبان آمادگی کامل دارد.

در این جلسه مقرر شد که به علت تقارن روز ۱۳آبان باعید غدیر خم راهپیمایی روز دانش آموزپس از نماز جمعه روز ۱۲آبان واز مسجد جامع بسمت بلوار سید حسن (ع) مهران برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر