کد خبر: 19872 A

شهردار کاشان خبر داد:

در غرفه شهرداری کاشان دستاوردهای شهرداری چون: فرصت های سرمایه گذاری در کاشان، آموزش و پژوهش، فناوری و اطلاعات، عمران و توسعه شهری در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

ایلنا - كاشان: شهردار کاشان از حضور شهرداری کاشان در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های سراسر کشور  خبر داد و گفت: برگزاری نمایشگاه جامع مدیریت شهری فرصتی مناسب برای حضور شهرداریها جهت ارائه دستاوردهای خود می باشد.

سعید مدرس زاده  در گفتگو با خبرنگارایلنا در كاشان با اشاره به "سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" گفت: دراین نمایشگاه خدمات، نوآوری ها و دستاوردهای شهرداری ها و دهیارهای کشور و شرکت های معتبر به نمایش گذاشته شده است.

به گفته وی، در غرفه شهرداری کاشان دستاوردهای شهرداری چون فرصت های سرمایه گذاری در کاشان، آموزش و پژوهش، فناوری و اطلاعات، عمران و توسعه شهری در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: حدود 28متر مربع از فضای این نمایشگاه به دستاوردهای شهرداری کاشان با ساخت ماکت خانه بروجردی ها به عنوان یکی از آثار تاریخی منحصر به فرد این شهر اختصاص داده شده است.

شهردار کاشان گفت: تبادل افکار، فرصت ارزیابی خدمات، آشنایی و آگاهی عموم شهروندان، متخصصان و مدیران اجرایی با فعالیت های گسترده شهرداری ها از اهداف برپایی سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری است.

مدرس زاده افزود: در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری 320 شهرداری و سازمان وابسته و حدود 180 شرکت و موسسه بخش خصوصی تولید کننده محصولات و ارائه دهنده خدمات حوزه مدیریت شهری شرکت دارند.

شایان ذکر است این نمایشگاه از 20 الی 23 آبان در محل مصلی تهران دایر است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر