کد خبر: 19856 A

برای نخستین بار در مازندران؛

كانون گرم یك خانواده در صورتی می تواند گرم باقی بماند كه والدین با همفكری و تبادل به تربیت فرزندان خود بپردازند.

ایلنا-آمل:به مناسبت روز خانواده و تكریم بازنشستگان برای نخستین بار در مازندران 60 مادر نمونه و شهید بالای شصت سال آملی تجلیل و تكریم شدند.

به گزارش خبر نگار ایلنا،دبیر برگزاری همایش تكریم مادران بازنشسته شهرستان آمل با اشاره به اینكه تكریم مادران به منظور قدردانی از مادرانی كه سال ها جهت تربیت فرزندان موفق تلاش و كوشش كردند، بیان و عنوان كرد: مادرانی كه سال ها به پای تعلیم وتربیت فرزندانی پرداخته كه امروزه در عرصه های مختلف به جایگاه والایی دست یافتند.

پرویز فرزان با بیان اینكه پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ما با حضور رزمندگانی كه مشوق آنها مادران شان بودند، شكل گرفت، اظهار داشت: این همایش به منظور اجرایی كردن آن در استان طی سال های آینده، با حضور 60 مادر نمونه و شهید بالای شصت سال محلات مختلف آمل صورت گرفت.

وی خاطرنشان كرد: هیات اجرایی همایش تكریم مادران بازنشسته سعی دارد به تشكیل كانون مادران بازنشسته شهرستان آمل بپردازد.

كارشناسی ارشد علوم تربیتی در این همایش نقش مادر در خانواده و در تربیت فرزندان را بسیار تاثیرگذار بیان كرد و گفت: عامل اصلی فرزندان موفق در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی یك جامعه حضور مادران است.

رقیه فلاح با بیان اینكه امروزه آفت های اجتماعی بسیاری خانواده های ما را تهدید می كند، اظهار داشت: با وجود این ناهنجاری های اجتماعی مادر در یك خانواده می تواند فرزندان را از گزند اجتماعی دور نگه داشت.

وی عنوان كرد: كانون گرم یك خانواده در صورتی می تواند گرم باقی بماند كه والدین با همفكری و تبادل به تربیت فرزندان خود بپردازند.

فلاح خاطرنشان كرد: مادران با تربیت فرزندان موفق می توانند یك جامعه را به تحولات و پیشرفت های جهانی سوق دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر