کد خبر: 71622 A

مشروح مراسم گرامیداشت نماینده فقید تفت و میبد اعلام شد؛

اکنون که در آستانه اربعین ارتحال نماینده فقید تفت و میبد قرار داریم، هنوز یاد و خاطره‌ی شور و شعور دینی و همت والا و حضور خدایی و عاشقانه شما مردم بزرگوار و قدرشناس و مدافع اسلام عزیز در سراسر استان و کشور، تسلی بخش فقدان آن یار سفر کرده، برای بازماندگان است.

ایلنا-یزد: برنامه های چهلمین روز درگذشت زنده یاد حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده نماینده فقید تفت و میبد اعلام شد.

به گزارش ایلنا از میبد، در اطلاعیه ای که خانواده مرحوم یحیی زاده در این خصوص منتشر کرده، آمده است:

اکنون که در آستانه اربعین ارتحال سلاله زهرای مرضیه سلام الله علیها و نماینده خدوم و پرتلاش مجلس شورای اسلامی و جانباز شیمیایی دفاع مقدس قرار داریم، هنوز یاد و خاطره‌ی شور و شعور دینی و همت والا و حضور خدایی و عاشقانه شما مردم بزرگوار و قدرشناس و مدافع اسلام عزیز در سراسر استان و کشور، تسلی بخش فقدان آن یار سفر کرده، برای بازماندگان است.

بدینوسیله برنامه‌ها و مراسم گرامیداشت اربعین نماینده خدوم شهرستان‌های تفت و میبد به شرح زیر اعلام می‌شود:

1) مراسم اربعین: شامگاه پنج شنبه شب مورخ 26 /2/ 92 بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه امام «ره» شهرستان تفت.

2) مراسم اربعین: صبح جمعه مورخ 27 / 2 / 92 از ساعت 8 تا 11:30 در مسجد جامع قلعه فیروزآباد میبد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی.

3) مراسم روضه خوانی: از چهارشنبه شب 25/ 2/ 92 تا جمعه شب مورخ 27/ 2/ 92 درحوزه علمیه میبد (روبروی پارک فلسطین).

4) مراسم روضه خوانی: پنجشنبه شب، مورخ 26 /2 /92 از ساعت 9:30 در امامزاده پیر چراغ بیده.

5) مراسم بزرگداشت: شامگاه جمعه 27/ 2/ 92 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد المهدی یخدان (از طرف هیات پهلوانی و زور خانه ای میبد).

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر