کد خبر: 50086 A

التزام قولی صِرف به درد نمی خورد و اینکه ما به زبان بگوییم مطیع و مرید "آقا" هستیم کافی نیست؛ بلکه باید در عمل اثبات شود.

ایلنا-یزد: امام جمعه موقت یزد خواستار التزام عملی رئیس جمهور از رهبری شد.

به گزارش ایلنا از یزد، حجت الاسلام و المسلمین سید جواد آیت اللهی در خطبه های نماز جمعه شهر یزد با اشاره به حوادث سیاسی چند هفته اخیر در کشور گفت: این که ما به زبان بگوییم مطیع و مرید "آقا" هستیم کافی نیست بلکه این مهم باید در عمل هم اثبات شود.

خطیب جمعه یزد همچنین با اشاره به "نصیحت" رهبر انقلاب به مسئولان کشور گفت: تاکید رهبر انقلاب بر اتحاد و رسیدگی ویژه به مشکلات مردم در زمینه گرانی است، از این رو مسئولین هم باید متحد شوند و در این زمینه قدم بردارند.

وی با بیان اینکه " التزام عملی به ولایت فقیه امر مهم در جامعه اسلامی است" گفت: التزام قولی صِرف به درد نمی خورد و اینکه ما به زبان بگوییم مطیع و مرید "آقا" هستیم کافی نیست؛ بلکه باید در عمل اثبات شود.

امام جمعه موقت یزد تصریح کرد: همه به ویژه مسئولین باید بدانند رسیدن به رستگاری فقط از طریق اطاعت از مقام ولایت فقیه ممکن است و راه دیگری جز این نیست.

وی همچنین با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع مردم تبریز، این بیانات را موجب سربلندی نظام و خوشحالی اهل ولایت دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر