کد خبر: 18772 A

نماینده مردم مهریز در گفتگو با ایلنا:

امروز جلسه غیرعلنی درخصوص طرح سوال از رئیس جمهور در صحن مجلس برگزار شد و پس از اظهار نظر موافقان و مخالفان تصمیم نهایی بر طرح سوال از رئیس جمهور قرار گرفت.

ایلنا-یزد: حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارع زاده گفت: طرح سوال از رئیس جمهور پابرجاست.

نماینده مردم شهرستان مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه با بیان این مطلب به ایلنا گفت: صبح امروز جلسه غیرعلنی درخصوص طرح سوال از رئیس جمهور در صحن مجلس برگزار شد و پس از اظهار نظر موافقان و مخالفان، تصمیم نهایی بر طرح سوال از رئیس جمهور قرار گرفت.

این نماینده مجلس نهم در پاسخ به این سوال ایلنا مبنی بر تعلل دولت در قضیه افزایش نرخ ارز، گفت: این قضیه کاملا صحیح است و دولت باید پاسخگوی اقدام خود باشد.

او تاکید کرد: اگر ارز را در جاهای ضروری مصرف می کردند و مازاد ارز ذخیره شده بود ما امروز این مشکل را نداشتیم.

سخنگوی کمیسیون شوراها همچنین توجیهات دولت مبنی بر ایجاد گرانی ها بخاطر تحریم را رد کرد و گفت: عدم مدیریت صحیح موجب این مشکل شده است.

دخیل عباس زارع زاده گفت: بدترین تحریم ها در زمانی که نفت 9 دلار بود وجود داشت؛ کشور نیازهای شدیدتر از زمان حاضر را داشت ولی جهش تورمی را در جامعه شاهد نبودیم.

این نماینده مجلس معتقد است: در هدفمندی یارانه ها بعلت عدم مدیریت صحیح، بُعد تولید کشور نادیده گرفته شد و منابع کشور به سمت مصرف رفت.

وی در عین حال گفت: با توجه به شناختی که از رئیس جمهور وجود دارد، سوال از رئیس جمهور را به صلاح نمی دانم چراکه جلسه سوال موجب التهاب جو سیاسی جامعه خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر