کد خبر: 9269 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از آمادگی شهرستان نهاوند در برنامه های جنبی جشنواره تئاتر کودک خبر داد.

ایلنا - همدان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند اظهار کرد: برنامه های بخش جنبی این جشنواره در شهرستان نهاوند به منظور بهره گیری کودکان و نوجوانان این شهرستان، از هفدهم مهرماه در نهاوند اجرا می شود.

به گزارش ایلنا؛ میثم مرادی تصریح کرد: هماهنگی و برنامه ریزی های لازم با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان دانش آموزی انجام شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برگزاری نمایش "لولومیا" در نهاوند خبر داد و افزود: این نمایش به مدت 4 روز در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر در تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) شهرستان اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه نقاشی به صورت حضوری در روز چهارشنبه 19 مهر ماه با حضور بیش از 300 نفر از کودکان و نوجوانان شهرستان و جشن اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه با حضور مجریان صدا و سیما از برنامه های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در نهاوند است.

مرادی از برگزاری جشن بادبادک ها در محل تپه ابوذر نهاوند در روز 20 مهر ماه خبر داد و یادآور شد: تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم لحظه های شاد و پر نشاطی را برای کودکان و نوجوانان شهرستان رقم بزنیم.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 16 تا 22 مهر ماه در استان همدان برگزار می شود.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر