کد خبر: 9268 A

کارگردان بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، با بیان اینکه نمایش خیابانی، آموزش مخاطبان کودک و نوجوان را به دنبال دارد، تاکید کرد: اینگونه نمایش ها می تواند حقوق شهروندی و اجتماعی را به آنها گوشزد کند.

ایلنا - همدان: کارگردان بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با بیان خلاصه ای از نمایش "بیگانگان در شهر" اظهار کرد: در این نمایش 3 موجود فضایی به زمین سفر می کنند و با تحقیق متوجه می شوند که آلودگی موجب از بین رفتن انسان ها می شود.

به گزارش ایلنا؛ فواد ابراهیمیان ادامه داد: این موجودات تلاش می کنند با آلودگی بیشتر در زمین، همه انسان ها را از بین ببرند که داستان با اتفاقاتی ادامه می یابد و نمایش جنبه آموزشی برای کودکان و نوجوانان دارد.

کارگردان بخش خیابانی تئاتر کودک و نوجوان نمایش خود را ویژه کودک و نوجوان دانست و افزود: این نمایش آموزش زیست محیطی و شهروندی به کودکان و نوجوانان را بر عهده دارد.

وی با اشاره به عوامل نمایش یادآور شد: پنج بازیگر به همراه نویسنده، کارگردان و آهنگساز در این نمایش 30 دقیقه ای ایفای نقش می کنند.

ابراهیمیان اضافه کرد: این نمایش تاکنون در مرکز توانبخشی حضرت ابوالفضل (ع) و کانون اصلاح و تربیت اجرا شده است و استقبال خوبی از آن شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر