کد خبر: 9262 A

پوستر نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودکان و نوجوانان همدان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گالری زنگنه مجتمع فرهنگی سینمایی آوینی همدان رونمایی شد.

ایلنا - همدان: معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در این آیین با بیان اینکه جشنواره تئاتر کودک همواره با حمایت اصحاب رسانه مواجه بوده ابراز امیدواری کرد: بتوان در حوزه های هنری و تبلیغی توام با نشاط برای مردم کار انجام داده شود.

به گزارش ایلنا؛ "علی اکبر فامیل کریمی" افزود: رسانه ها همچنین در ترغیب و تشویق مدیران دستگاه های اجرایی برای اجرای مناسب و موفق جشنواره نقش قابل توجهی ایفا کردند.

وی عملکرد رسانه های استان را در این زمینه مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مطبوعات باید کمک کنند جشنواره نوزدهم تئاتر در تراز بین المللی نیز به خوبی مطرح و معرفی شود.

وی تئاتر را در جامعه هنری اثرگذار دانست و گفت: از طریق تئاتر توام با فرهنگ می توان به جامعه الگو معرفی کرد.

"خسرو بیات" مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان نیز طراح پوستر این جشنواره "شهرام عظیمی" هنرمند همدانی معرفی کرد.

بیات گفت: این پوستر که توسط شهرام عظیمی از هنرمندان فعال و حرفه ای همدان طراحی شده است پیام شادی و جهانی سالم و بانشاط برای همه بچه های جهان را در خود دارد.

وی افزود: عظیمی در این پوستر با استفاده از نماد های کره زمین، پروانه و ترکیب آن با صورتک های تئاتر توانسته حس پرواز و شادی در کره زمین را برای همه بچه های جهان ایجاد کند.

بالهای پروانه در این پوستر با نماد های گریه و خنده تئاتر شکل گرفته اند.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از 16 تا 22 مهرماه امسال در استان همدان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر