کد خبر: 9244 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ از اجرای نمایش "قصه گرگ گرسنه" به نویسندگی و کارگردانی مهدی مسلمی در ایام برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.

ایلنا - همدان: سید حسین جعفری اظهار داشت: این نمایش صبح‌ها برای مدارس و بعدازظهرها برای عموم در مجتمع فرهنگی هنری جوان شهرستان کبودراهنگ به اجرا گذاشته می‌شود.

به گزارش ایلنا، وی برگزاری نمایشگاه کتاب کودک، برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با شرکت هزار نفری کودکان را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که در ایام برگزاری جشنواره در شهرستان کبودراهنگ اجرا خواهد شد.

جعفری به تأثیرات عمیق گروه سیار جشنواره تئاتر اشاره کرد و گفت: این گروه در 17 مهرماه در شهرستان کبودراهنگ برنامه خواهد داشت.

وی در مورد تفاوت‌های عمده جشنواره امسال با سال‌های گذشته هم گفت: جشنواره امسال با اضافه شدن بخش‌های جنبی به جشنواره توانسته است در رشد گروههای نمایشی نقش مهمی ایفا کند.

جعفری با بیان اینکه اجرای نمایش در ایجاد علاقه، شور و نشاط در بین جوانان موثر خواهد بود افزود: امیدواریم جامعه هنری و تئاتری بیشترین و بهترین استفاده حرفه‌ای و معنوی و آموزش را از این جشنواره ببرد.

وی با بیان اینکه مردم بسیاری از استان‌ها آرزومند برگزاری چنین جشنواره ای هستند، افزود: امیدواریم مردم استان و شهرستان به همراه کودکانشان بیشترین استفاده را از این جشنواره ببرند.

جعفری در پایان از همکاری و مساعدت اداره آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ و کانون پرورش فکری این شهرستان در برگزاری نمایش‌ها تقدیر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر