کد خبر: 9243 A

مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: همزمان با آغاز تبلیغات محیطی جشنواره، همدان رنگ و بوی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به خود گرفت.

ایلنا-همدان: خسرو بیات اظهار کرد: نصب اقلام تبلیغاتی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از امروز در همدان آغاز شده است.

به گزارش ایلنا؛ وی ادامه داد: هزار و 200 بنر تبلیغاتی در اضلاع مختلف برای نصب در اماکن مختلف شهر همدان چاپ شده است که به مرور تا آغاز جشنواره در سطح شهر نصب می شود.

مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از چاپ 24 هزار بلیط نمایش های جشنواره خبر داد و بیان کرد: این بلیط ها در ایام جشنواره در اختیار دانش آموزان، ادارات و خانواده ها قرار می گیرد.

وی اذعان کرد: کمیته تبلیغات جشنواره همچنین چاپ نقشه راهنما برای میهمانان جشنواره، چاپ برنامه مدارس، چاپ دفترچه، چاپ برگه های نمایش، طراحی و آماده سازی 4 هزار برنامه نمایش ها و... را در برنامه کاری خود دارد.

بیات اضافه کرد: 50 عدد پوستر و 29 تخته بنر جداول برنامه های جنبی شهرستان ها، برای توزیع در سطح استان به 8 شهرستان ها ارسال می شود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای انجام تبلیغات جشنواره در سطح کشور، 100 عدد پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به ادارات کل همه استان ها ارسال می شود.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 16 تا 22 مهر ماه در استان همدان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر