کد خبر: 82948 A

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان خبر داد:

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان با بیان اینکه این سازمان در حال حاضر دارای 900 نفر عضو است، از افزوده شدن 10 حلقه صالحین در سطح دانشگاه‌های استان طی سال جاری خبر داد.

ایلنا: علی طاهری، رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان، صبح امروز (29 خرداد) در جمع خبرنگاران گفت: سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان، در حال حاضر دارای 900 نفر عضو است.

به گزارش ایلنا از همدان، شرایط عضویت در این سازمان را تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تبعیت از ولایت فقیه عنوان و افزود: اساتید رسمی در این سازمان عضویت دارند و اساتید مدعو هم در دانشگاه‌های پیام نور و علمی کاربردی می‌توانند عضو این سازمان شوند.

وی، یکی از رسالت‌های اصلی سازمان را ایجاد حلقه‌های صالحین در دانشگاه‌های استان دانست و تصریح کرد: طی سال جاری، 10 حلقه صالحین به حلقه‌های صالحین اساتید استان افزوده می‌شود.

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان با اشاره به استقبال خوب اساتید از تشکیل این حلقه‌ها گفت: در هر حلقه صالحین 10 تا 25 نفر عضو هستند.

طاهری با بیان اینکه این حلقه‌ها با هدف بصیرت افزایی و ارتقای سطح علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های استان تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: کمترین نتیجه تشکیل این حلقه‌ها، ایجاد مهارت در راستای کارهای جمعی علمی و فرهنگی است.

وی با اشاره به تحقق حماسه سیاسی بیان داشت: یک مرحله از حماسه سیاسی در روز 24 خرداد محقق شد و مرحله دوم آن همراه داشتن بصیرت، شعور و آگاهی سیاسی برای همیشه است.

وی با اشاره به تحت پوشش قرار دادن تمامی دانشگاه‌های استان ابراز داشت: اصلاح جامعه اسلامی باید از دانشگاه‌ها آغاز شود، چراکه دانشگاه‌ها از تاثیرگذارترین مراکز فرهنگی در سطح جامعه است.

علی طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر