کد خبر: 82315 A

بیش از 70 درصد مردم در این انتخابات مشارکت داشتند و آراء مأخوذه از 210 شعبه با 478 صندوق 147 هزار و 890 رأی بود.

ایلنا-همدان: مصطفی آزادبخت در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به حضور کم‌نظیر ملت ایران در انتخابات 24 خرداد افزود: ملت ایران در همه عرصه‌ها با درک و شعور انقلابی همواره با موقعیت‌شناسی در راستای منویات رهبری حرکت کرده و هرگز نظام را تنها نگذاشته‌اند.وی با اشاره به اینکه مردم کشورمان در خلق حماسه‌های مختلف تبحر داشته و در این دوره انتخابات نیز صلابت ملت ایران را به رخ جهانیان کشیدند گفت: یک بار دیگر حقانیت ملت ایران در دنیا اثبات شد.

فرماندار ویژه ملایر ابراز داشت: دشمنان در طول برنامه‌ریزی‌های مختلف خود برای کمرنگ جلوه دادن انتخابات 24 خرداد همواره تلاش کردند که در این روز با چشمان حیرت‌زده صفوف طولانی مردم در پای صندوق‌های رأی را به مشاهده نشستند.

وی تصریح کرد: آنچه دشمنان برای مردم برنامه‌ریزی کرده بودند به واقعیت نپیوست و رسانه‌های غرب و دشمنان قسم‌خورده نظام در عین ناباوری حماسه ملت ایران را بر خلاف میل خود در رسانه‌های خود بازتاب دادند.

آزادبخت تصریح کرد: باید بر غیرت و عزت مردم ایران درود بفرستیم و با خدمت صادقانه و بی‌منت برای سربلندی و برآورده شدن نیازهای مردم تلاش شود.

وی در ادامه بیان کرد: تا به امروز ملت ایران در همه صحنه‌ها بوده و حماسه آفریده است تا به دنیا نشان دهد که همیشه با انگیزه در همه میدان‌ها حاضر شده و به پشتوانه خون شهدا و آرمان‌های نظام همواره تا آخرین قطره خون مردانه خواهد ماند.

فرماندار ویژه ملایر افزود: بازتاب‌های این حماسه عظیم در دنیا قابل توجه بود و با وجود جوسازی‌های مسموم دشمن این بار هم برگ برنده از آن ملت ایران شد.

وی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم ملایر در روز 24 خرداد گفت: صفوف طولانی مردم در این شهرستان هر بیننده را به وجد می‌آورد و جا دارد در این راستا به تک تک مردم ارج بگذاریم و برای خدمت صادقانه‌تر به شهرستان تلاش بیشتری داشته باشیم.

آزادبخت در ادامه به آراء مردم ملایر در انتخابات اشاره کرد و گفت: بیش از 70 درصد مردم در این انتخابات مشارکت داشتند و آراء مأخوذه از 210 شعبه با 478 صندوق 147 هزار و 890 رأی بود.

وی ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب مردم نتیجه آرا مردم ملایر به نامزدهای ریاست جمهوری را به ترتیب زیر اعلام کرد.

حسن روحانی 68 هزار و 358 رای

محمد باقر قالیباف، 23هزار و 309 رای

سعید جلیلی،19 هزار و 969رای

محسن رضایی، 14 هزار و 700 رای

علی اکبر ولایتی 13 هزار و 156 رای

سید محمد غرضی یک هزار و 987 رای

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر